Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: březen 2013 (6 textů)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Čtyřlístek ve službách krále

Stáhněte si film zde!
ctyrlistek-ve-sluzbach-krale

Oblíbené komiksové postavičky se kromě poštovních známek dostaly i na filmová plátna pod názvem Čtyřlístek ve službách krále. Animovaný film z dílny českých filmařů je vhodný pro celou rodinu, kde si děti užijí napínavý příběh, a rodiče zavzpomínají na doby, kdy hlavní hrdiny znaly pouze na papíře. Čtyřlístek ve službách krále vypráví napínavý příběh Fifinky, Myšpulína , Piňdi a Bobíka, kteří mají velice nebezpečný úkol, a to úkol zachránit nejenom korunovační klenoty, ale i samotného císaře. Pokud tedy s vašimi dětmi váháte jak strávit nedělní odpoledne, je film Čtyřlístek ve službách krále tou skvělou volbou.


Stáhněte si film zde!

Film | 26. 3. 2013 Út 06.50 | animované, český, pohádka | 0 komentářů | 2633x

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic

Stáhněte si film zde!
jenicek-a-marenka-lovci-carodejnic

Ačkoliv nám název filmu Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic může znít pohádkově a dětinsky, jedná se ve skutečnosti o velice napínavý horor z dílny Německa a USA. Děj díla Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic se odehrává ve středověkém městečku, které trápí problémy v podobě místních čarodějnic, které mají na svědomí několik únosů dětí. Proto město povolá známé lovce čarodějnic, Jeníčka a Mařenku, aby se s tímto problémem vypořádali. Ti však rázem zjistí, že jejich protivník je mnohem silnější, než si mysleli. Pokud i vy patříte mezi milovníky hororů, film Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic si rozhodně nenechte ujít.

Film | 26. 3. 2013 Út 06.42 | akční, horor, fantasy | 0 komentářů | 3564x

Smrtonosná past: Opět v akci

Stáhněte si film zde!
smrtonosna-past-opet-v-akci

Pátá část tohoto divácky oblíbeného filmu nese název Smrtonosná past: Opět v akci. Hlavním hrdinou není opět nikdo jiný, než detektiv John McClane v podání Bruce Willise. Stejně jako v předchozích částech i Smrtonosná past: Opět v akci přináší plno akčních scén, únosů a výbuchů, které diváka nenechají ani minutu vydechnout. Děj filmu se odehrává v Moskvě, a John McClane spolu se svým synem musí čelit hrozbě katastrofálního zločinu, který by se dotkl celé naší planety. Zda se jim ji skutečně podaří odvrátit, nebo budou mít navrch ruští teroristé, zjistíte sami ve filmu Smrtonosná past: Opět v akci.

Film | 26. 3. 2013 Út 06.35 | akční, krimi, Thriller | 0 komentářů | 1290x

Martin a Venuše

Stáhněte si film zde!
martin-a-venuse

Český romantický film Martin a Venuše popisuje příběh výtvarnice Venduly, která se na jedné ze svých vernisáží seznámí se svým budoucím manželem a otcem jejich dětí – Martinem. Film Martin a Venuše ukazuje typickou českou domácnost, kdy se žena stará o děti, a manžel buduje svou kariéru s cílem zabezpečit rodinu. To vše až do chvíle, kdy se rozhodnou si tyto pozice vyměnit. Rázem Martin zjistí, že povinnosti jeho ženy, které považoval za naprosto triviální, nezvládá, což vede k mnoha humorným událostem. Samozřejmostí filmu Martin a Venuše je romantický konec, kdy si oba opět začnou vážit jeden druhého.

Film | 23. 3. 2013 So 16.16 | romantický, komedie | 0 komentářů | 4989x

Mocný vládce Oz

Stáhněte si film zde!
mocny-vladce-oz

Příběh Mocný vládce Oz začíná, když se špatný a neúspěšný kouzelník Oscar Diggs dostane z cirkusu, ve kterém vystupuje do tajemné říše Oz. Rázem se však připlete do velkých problémů, kterým čelí většina obyvatel této země, a které mají je na svědomí tři čarodějky – Theodora, Glinda a Evanora. Naučí se však využívat své kouzelné umění, a stane se z něho nejenom schopný kouzelník, ale hlavně spravedlivý a dobrý člověk. Mocný vládce Oz je dobrodružný fantasy film, který si získá pozornost nejednoho diváka díky zajímavým efektům a trikům, ale také napínavému příběhu, který Mocný vládce Oz skutečně má.

Film | 23. 3. 2013 So 16.01 | pohádka, akční, fantasy | 0 komentářů | 1372x

Gangster Squad - Lovci mafie

Stáhněte si film zde!
gangster-squad

Gangster Mickey Cohen ve filmu Gangster Squad – Lovci mafie pochází z Brooklynu a v roce 1949 měl pod palcem celé Los Angeles. Vládl zde nemilosrdně a bezcitně. Všichni, kteří tehdy obchodvovali v tomto městě s drogami či zbraněmi se museli zpovídat právě jemu. To samé platilo o nelegální loterii či prostituci. Samozřejmě se tak stal trnem oku nejednomu kriminálníkovi, takže se o jeho bezpečnost musela postarat nejen parta jeho nohsledů, ale také sama podplacená policie a uplacení radní. Všechny, kteří by si na něj mohli došlápnout, má zkorumpované on. Zastrašit dokáže i ostřílené policajty. Ovšem to ještě netuší, že na něj číhá Gangster Squad – Lovci mafie, což je neohrožená tajná policejní jednotka, v jejíž čele stanuli John O'Mara a Jerry Wooters, aby zatočili s gangstery. Ve filmu Gangster Squad – Lovci mafie vás čeká nemilosrdný boj na život a na smrt, boj dobra proti zlu.

Film | 10. 3. 2013 Ne 13.19 | akční, krimi, drama | 0 komentářů | 1013x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

tNTLwsnqSHKztkoc kikisek zzz