Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: únor 2013 (6 textů)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Snížek, bílý kožíšek

Stáhněte si film zde!
snizek

Čas od času se přihodí, že se gorilám narodí albín. Sněhobílé mládě. Je to obrovská vzácnost. A právě takový je Snížek, bílý snížek. Jenže kvůli jeho zvláštnosti – sněhově bílé srsti a modrým očičkám – jej ostatní gorily odhánějí a nechtějí s ním nic mít. Co na tom, že je Snížek, bílý kožíšek mezi návštěvníky jeho rodné barcelonské zoo velmi oblíben. Tak se v jeho hlavě zrodí plán o útěku ze zoo a nápravě své bílé srsti z rukou kouzelnice z cirkusu. Mezitím však za zdmi cirkusu jeden darebák pase právě po takové bílé opici jako talismanu pro štěstí. Zajímá vás, jak Snížek, bílý kožíšek dopadne?


Stáhněte si film zde!

Film | 25. 2. 2013 Po 13.02 | animované, rodinný, komedie | 0 komentářů | 1608x

Babovřesky

Stáhněte si film zde!
babovresky

Film Babovřesky z dílny režiséra Zdeňka Trošky, který proslul sérií Slunce, seno či Kameňák, nás opět zavede do vesnického prostředí jako v Slunce, seno. Zde si je Troška pevný v kramflecích. Exotiku Doktora od jezera hrochů vyměnil za sobě vlastní českou vesnici. Smyšlené vísce Babovřesky vévodí rádoby zbožné drbny a všudypřítomné babky. Ty se v Babovřeskách srotili kolem tetky Horáčkové, která všude byla nejméně dvakrát, má klíče snad od všeho ve vesnici a pracuje na obecním úřadě. Rychle se rozkřikne, že do vsi míří nový farář. V myslích stařen vytane velebný kmet, když tu do vsi Babovřesky dorazí mladík sportovní postavy. A to je teprve začátek.

Film | 22. 2. 2013 Pá 10.33 | český, komedie, rodinný | 3 komentáře | 42758x

Sammyho dobrodružství 2 3D

Stáhněte si film zde!
sammyho-dobrodruzstvi-2

Nerozlučná želví dvojka Sammy a Ray si užívá konečně klidu korálového útesu. Jenže to by nemohlo být Sammyho dobrodružství 2, aby se něco nestalo. Jednoho dne je znenadání unese pytlácká loď. Ulovila je, aby je odnesla do obrovského mořského akvária v Dubaji. Sammyho dobrodružství 2 se tak stane snahou dostat se znovu na svobodu. A to se Sammymu s Rayem může podařit za přispění mláďátek Rickyho a Elly. Sammyho dobrodružství 2 může začít. Konečně tu jsou opět želvy, které vás či vaše ratolesti v prvním díle tolik bavily.

Film | 7. 2. 2013 Čt 17.49 | animované, dobrodružný, pohádka | 0 komentářů | 1349x

Nic nás nerozdělí

Stáhněte si film zde!
nic-nas-nerozdeli

Pamatujete ještě na ničivou vlnu tsunami, která řádila v roce 2004 v Indickém oceánu? Na této události je postaven ve filmu Nic nás nerozdělí skutečný příběh početné rodiny hodlající tehdy v Thajsku prožít Vánoce. Rodiče a jejich tři synové, těšící se na Vánoce strávené v tropickém ráji, jsou konfrontováni s nemilosrdnou tváří přírody v podobě obrovské masy vody. Ta se z ničeho nic vynoří z moře. Všichni aktéři filmu Nic nás nerozdělí naštěstí přežijí, ovšem to neznamená, že se hned zase setkají. Nejdříve je potřeba pomoci všem těm lidem kolem. Film Nic nás nerozdělí přináší skutečný příběh lidského odhodlání, odvahy a lásky.

Film | 7. 2. 2013 Čt 17.26 | akční, drama, Thriller | 0 komentářů | 6098x

Paralelní světy

Stáhněte si film zde!
paralelni-svety

Fantasy pohádka z řádu zákonů sci-fi o koexistenci dvou světů s rozdílnými fyzikálními zákony. Po této větě usne většina romantických duší a přitom právě jim je žánr romantického filmu v neobvyklých kulisách věnován. A právě proto byl snímek Paralelní světy publikem tak rozpačitě přijat. Každopádně je dobrou volbou pro partnerky zapálenců do řánru sci-fi. Váš miláček si přijde ve filmu Paralelní světy na svou dávku vědeckých odkazů a narážek, vy zas můžete prožít vizuálně působivý romantický příběh. V něm se chlapec z jednoho světa zamiluje do dívky z druhého. Na tom by nebyl nic špatného, kdyby to lidé obývající Paralelní světy neměli zakázané.

Film | 7. 2. 2013 Čt 17.13 | Sci-Fi, romantický, dobrodružný | 0 komentářů | 1909x

Nespoutaný Django

Stáhněte si film zde!
django

Dlouhé tři roky jsme čekali na další počin diváky oceňovaného režiséra Quentina Tarantina. V roce 2009 ohromil svět historizující fikcí Hanebný pancharti. Tentokrát bude řádit Nespoutaný Django. Zavede nás do USA ještě před rozpoutáním Občanské války. Nemusíte se bát, že by šlo o historickou nudu jako nedávno uvedený film Lincoln. Nespoutaný Django je otrok a jedinou cestou z otroctví se stane příležitost dopadnou dvojici vrahů – bratry Brittlovi. Pokud se mu to podaří, bude volný. Aby příběhem prostupovala i nějaká ta love story, objeví Nespoutaný Django dávnou lásku. Boj o holý život na divokém jihu začíná.

Film | 5. 2. 2013 Út 10.56 | western, akční, dobrodružný | 0 komentářů | 4253x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

tNTLwsnqSHKztkoc kikisek zzz