Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: září 2012 (6 textů)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Druhá šance

Stáhněte si film zde!
druha-sance

Propadlo se vaše manželství také někam na dno? Američtí tvůrci v tom mají jasno. Druhá šance ukazuje role a životy dvou manželů po 31 letech. Po tak dlouhé době se nemůžete ani vy divit, že postrádají většinu toho, co zažili dříve. Ve filmu Druhá šance se představí herecké špičky Tommy Lee Jones (Arnold) a jedinečná Meryl Streepová (Kay). Kay se v jejich vztahu cítí více než nešťastná, snaží se tedy s manželem sblížit a díky tomu nastává plno vtipných situací, kterým se manželé nevyhnou. Film Druhá šance ukazuje problém manželství ve středních letech a je skutečně zábavnou komedií, pro ty, kdo se chtějí víc než jen bavit.


Stáhněte si film zde!

Film | 25. 9. 2012 Út 15.21 | komedie, drama, romantický | 0 komentářů | 1950x

Resident Evil: Odveta

Stáhněte si film zde!
resident-evil-odveta

Jeden z dalších dílů z řady s krásnou Millou Jovovich tentokrát Resident Evil: Odveta, vás překvapí nejen hlavním tématem celého snímku, ale i výkony herců. V tomto díle se hlavním námětem celého příběhu stal smrtelný virus, který doslova pohlcuje zemi a ničí legii masa, která živí Nemrtvé. Resident Evil: Odveta má skutečně správný název, jelikož konec už se blíží. Spásou všech je Alice.  Resident Evil: Odveta je snímek, ve kterém se můžete těšit na mnoho akce, napětí a kvalitní herecké výkony. Nezapomeňte, musíte uniknout světu na kraji zapomnění společně s herci, jinak jste ztraceni!

Film | 25. 9. 2012 Út 15.15 | akční, Sci-Fi, horor | 0 komentářů | 2510x

Bastardi 3

Stáhněte si film zde!
bastardi-3

Bastardi 3 vás usadí v křesle nejenom díky tématice, kterou v nich uvidíte, ale především hvězdným obsazením. Třetí díl je něco mezi „sociálně-kritickým thrillerem“ a dramatem Bastardi 3 s Tomášem Magnuskem, Janem Přeučilem a dalšími, systematicky představuje jeden z úspěšných filmů českých tvůrců kinematografie. V hlavní roli se můžete těšit na hrubé slova v podání malých Romů, kteří stříhají vlásky copatým, blonďatým holčičkám a nejenom to. Míra diletantství s každým dílem vzrůstá. A Bastardi 3 jsou toho jasným důkazem. Podívejte se rasismu do očí a uvěřte českým tvůrcům většinu toho, co uvidíte.

Film | 25. 9. 2012 Út 14.59 | drama, český | 0 komentářů | 10162x

Film Ve stínu

Stáhněte si film zde!
film-ve-stinu

Děj filmu Davida Ondříčka Ve stínu, se odehrává v 50. letech na území bývalého Československa. Jedná se o detektivní příběh, ve kterém ztvárnil hlavní roli Ivan Trojan. Hraje ve filmu kapitána Hakla, který se zabývá loupeží v klenotnictví. Z obyčejné krádeže se ale stane věc přímo politická, a to především z důvodu spiknutí tajné policie. Touto kauzou se po Haklovi začíná zabývat major Zenke, díky kterému dostává vyšetřování jiný směr. Hakl s tím však nesouhlasí, a proto pokračuje ve vyšetřování kauzy už pouze na své „triko“. Později vidí, že už nejde věřit nikomu a ničemu. Český film Ve stínu vás určitě zaujme.

Film | 13. 9. 2012 Čt 12.29 | český, krimi, Thriller | 0 komentářů | 4713x

Norman a duchové

Stáhněte si film zde!
norman-a-duchove

Pro milovníky animovaných filmů je tu film Norman a duchové. Jedenáctiletý Norman je odvážným hrdinou. Není však stejný jako chlapci jeho věku, má opravdu velmi zvláštní nadání. Vidí duchy a může s nimi také komunikovat. Děti a jeho vrstevníci jej neberou mezi sebe, a proto je jediným jeho kamarádem obézní Neil. Jednou mu strýc řekne, že jeho městečko potká kletba a jedině on může svému rodišti pomoct. Než si však stihne Norman vůbec rozmyslet, jestli to chce udělat, začnou vylézat oživlý duchové z hrobů, a začínají strašit vše, co je živé. V tu chvíli Normana napadne, jak je vrátit zase zpět. Problém však je v tom, že pouze jeho síly na to stačit nebudou… Shlédněte, jak film Norman a duchové skončí!

Film | 13. 9. 2012 Čt 12.19 | animované, pohádka, komedie | 0 komentářů | 1614x

Expendables: Postradatelní 2

Stáhněte si film zde!
postradatelni-2

Akční thriller Expendables: Postradatelní 2 je druhým dílem výše uvedeného filmu. Hlavní roli snímku plné akce a energie ztvárnili herci jako Sylvester Stallone, Jason Statham, Bruce Willis, Liam Hemsworth, Arnold Schwarzenegger a Jean-Claude Van Damme. Povinností party Postradatelných je přinést daný předmět ze zříceného letadla. Nevypadá to jako těžký úkol, jenže během této akce dojde ke smrti jednoho z týmu. Za smrt jejich parťáka se ostatní rozhodnou odplatit. Rozpoutají učiněné peklo. Na zemi však leží pět tun plutonia, které by mohlo zapříčinit výbuch planety Země. Hrdinové filmu Expendables: Postradatelní 2 si s tímto problémem musí poradit a zabránit tak neštěstí, které by mohlo vést k zániku planety.

Film | 13. 9. 2012 Čt 12.07 | akční, Thriller, dobrodružný | 0 komentářů | 4100x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

tNTLwsnqSHKztkoc kikisek zzz