Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: srpen 2012 (6 textů)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Svatá čtveřice

Stáhněte si film zde!
svata-ctverice

Film Svatá čtveřice plný inspirace pro nás všechny. S filmovými novinkami se zkrátka a jistě roztrhl pytel. Všechny fanoušky české filmografie potěšíme novým snímkem, který je plný štiplavého humoru a erotického jiskření. Protagonisty filmu jsou dva kamarádí (Jiří Langmajer a Hynek Čermák), kteří pracují jako elektrikáři. Oba dostávají vskutku zajímavou nabídku letního přivýdělku. V tropickém ráji na karibském ostrově bylo zničeno elektrické vedení a tak jsou Ondřej a Vítek vysláni, aby vše dali do pořádku. Ti však nejedou sami, společnost jim budou dělat jejich manželky, které se dobře znají a rozumí si. Vše vypadá skvěle, až na to že oba páry mají problémy se stereotypem. Právě v Karibiku je chytí a nepustí spásná myšlenka, po které postavám filmu Svatá čtveřice sexuální život navždy ožije.


Stáhněte si film zde!

Film | 29. 8. 2012 St 16.16 | romantický, komedie | 0 komentářů | 7886x

Total Recall (2012)

Stáhněte si film zde!
total-recall

Těšte se na pořádnou filmovou sci – fi nálož v podobě filmu Total Recall. Vězte, že se nebudete moci odpoutat od obrazovek. V hlavních rolích spatříte populárního Colina Farrella, který si zahraje hlavního hrdinu se jménem Quid. Filmovou partnerkou se mu stala půvabná a okouzlující Kate Bekinsale. Právě ona je jeho osudovou ženou. Jednoho dne dostává Quid opravdu zajímavý nápad. Podstoupí implantaci myšlenek formou dovolené. Hlavní hrdina filmu Total Recall si vybere „dovču“ strávenou na Marsu v roli tajného agenta. Pomalu vychází najevo, že Quid už jedny implantáty myšlenek má. Samotný závěr filmu Total Recall vám neprozradíme, abyste se měli na co těšit.

Film | 29. 8. 2012 St 16.08 | Sci-Fi, akční, Thriller | 0 komentářů | 2331x

Film Rebelka (2012) / Brave

Stáhněte si film zde!
rebelka

Princezna Rebelka – nová pohádka od tvůrců Pixaru a Walt Disney. Máte rádi, když vyhrává dobro nad zlem? Oblíbili jste si v poslední době filmové animované pohádky? Tak pro vás máme skvělou zprávu. Na filmová plátna míří zbrusu nová animovaná pohádka s inspirujícím názvem Rebelka. Celý příběh se točí okolo princezny Meridy, která vyniká skvělými schopnostmi lučištnice. Pro ty, kteří si myslí, že jde o princezničku tak jak je známe, musíme vás zklamat! Rusovlasá Merida je opravdu rebelka. Má v plánu jít si vlastní cestou a to bez ohledu na tradice, které jsou ve Skotsku hluboce zakořeněny. Merida se jako jediná vzepře svému osudu. A jak vše dopadne? To se dozvíte, pokud shlédnete animovanou komedii Rebelka.

Film | 29. 8. 2012 St 16.01 | animované, komedie, pohádka | 0 komentářů | 4639x

Temný rytíř povstal

Stáhněte si film zde!
temny-rytir-povstal

Třetí díl z triologie o Batmanovi je na světě, film Temný rytíř povstal. Gotham city opět ovládají zločinci, tentokráte pod režií Baneho (Tom Hardy). Fandové Batmana (Christian Bale) samozřejmě budou nadšení z efektů, pouličních bojů a všech postav. Dokonce se ve filmu Temný rytíř povstal objeví již dobře známá Catwoman. Užijte si podívanou na třetí díl v sérii o Batmanovi, kdy Gotham city osvobodí od zloduchů. Svojí akčností však nepokořil příliš mnoho své předchozí díly. Můžete se však těšit na nové postavy a nějaké to „vzrůšo“. Temný rytíř povstal je to pravé akční vzrušení.

Film | 20. 8. 2012 Po 22.03 | akční, krimi, drama | 0 komentářů | 2476x

Bourneův odkaz

Stáhněte si film zde!
bourneuv-odkaz

Po triologii Bourneova života přichází nový hrdina, který má nastartovat novou řadu příběhu filmu Bourneův odkaz, jež nemají s Bournem skoro nic společného, snad kromě jména? Tentokráte si hlavní roli agenta tohoto akčního thrilleru zahrál Jeremy Renner. Agent číslo pět Aaron Crosse je opět v jednom kole a snaží se zachránit skoro nezachranitelné. Kdo miluje akci a pořádné zážitky ze stříleček a pouličních šarvátek, Bourneův odkaz si zamiluje. Tvůrci se skutečně vyřádili a proto záběry kamery a postavy na scéně nepustí vaše oči z obrazovky pryč. Užijte si napětí a akci. Milovníci akce budou z filmu Bourneův odkaz u vytržení!

Film | 20. 8. 2012 Po 21.48 | akční, dobrodružný, Thriller | 0 komentářů | 1341x

Film Méďa

Stáhněte si film zde!
film-meda

Nekorektní filmová komedie v rukou tvůrců od Bontonfilm vzala v kinech za své. Ve filmu Méďa se v hlavních rolích představil například i Mark Wahlberg nebo Mila Kunisová, která hraje Johnovu přítelkyn. John má svého nejmilejšího kamaráda Teda, který s ním vyrůstal a je to takový „obživlý“ méďa. Avšak soužití ve třech není pro Johnovu přítelkyni to nejideálnější. Komedie Méďa na hranici s vulgárními slovy a politicky netaktním humorem může své potencionální diváky okouzlit také originalitou dialogů mezi Tedem a Johnem. Různé bizardní situace sice naše hlavní postavy dostanou do zajímavého postavení, avšak všechno přeci dobře dopadne. Kdo chce užít průměrnou komedii se silně esenciálním nádechem humor, nechť si film pustí.

Film | 20. 8. 2012 Po 21.41 | fantasy, komedie | 0 komentářů | 4395x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

tNTLwsnqSHKztkoc kikisek zzz