Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: červen 2012 (9 textů)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Konfident

Stáhněte si film zde!
konfident

Skvělý tip na film především pro mužskou část obecenstva. Film Konfident je bezkonkurenčním filmem nejen pro muže ale pro všechny milovníky zajímavých filmů. Hlavní protagonista filmového snímku se jmenuje Adam, je zaměstnán jako dispečer na letišti poblíž bývalého Československa. Příběh filmu Konfident se odehrává právě v roce 1968 v létě. Láska Adama k Evě je bezesporu silná a nekonečná, proto se rozhodne přijat nové pracovní místo. Již není dispečerem, ale odborníkem v odposlouchání a špionáži. Pomáhá odhalovat nekalé praktiky do té doby, než sám přijde na skutečnost, že jej také sledují. Jaký osud Adama a Evu čeká? Zvládnou spolu ukočírovat vzniklou situaci? Těšte se na příchod filmu Konfident do našich kin. Zfilmovaný příběh s názvem Konfident můžete shlédnout právě teď.


Stáhněte si film zde!

Film | 27. 6. 2012 St 17.26 | český, drama, komedie | 0 komentářů | 3665x

Film Něžnost

Stáhněte si film zde!
neznost

O fantastický úvod prázdnin se postará francouzský film Něžnost, který vás skvěle nakopne do prázdninových zážitků plných slunce a zábavy. Návštěvou kina nic nezkazíte právě naopak. Podívejte se na zbrusu novou filmovou komedii, která vám podá nový náhled na křehký cit plný lásky. V hlavní roli filmu Něžnost uvidíte báječnou Audrey Tautou, které si vychutnáte v roli Nathalie. Nathalie je půvabná, mladá a především energická žena, jako bonus má i snového a příkladného manžela. Jak je však známo, štěstí nechodí po horách, ale po lidech. Tragický osud zasáhne i Nathaliin štastný život. Při automobilové nehodě ztratí svého muže a rázem je všechno jinak. Hlavní hrdinka se plně pouští do práce, aby zapomněla na bolest. Postupem času se stane nečekaná věc a Nathalie začne randit se svým kolegou z práce. Jste zvědavi, jak to nakonec ve filmu Něžnost všechno skončí?

Film | 27. 6. 2012 St 17.16 | komedie, romantický | 0 komentářů | 2255x

Doba Ledová 4: Země v pohybu

Stáhněte si film zde!
doba-ledova-4

Chlupatá parta opět zasahuje. Vydejte se za dobrodružství s kamarády z animované pohádky Doba Ledová 4: Země v pohybu a zasmějte se, co hrdlo ráčí. Bavit se budete opravdu famózně. Na filmová plátna se s velkým úspěchem navrací Manny, lenochod Sid, prehistorický tygr Diego a správně poblázněný hlodací parťák Scratt. Opět zažijí ve filmu Doba Ledová 4: Země v pohybu báječně chvíle plné vtipných scén. Trvalý úsměv na tváři vám vykouzlí všichni hlavní hrdinové. Problém nastává když Scratt zaseje plod žaludu opravdu zvláštním způsobem. Následkem je rozpad prastarého kontinentu Pangea, což rozdělí známou a populární zvířecí bandu. Všichni se chtějí vrátit zpátky, cestou domů na ně čeká nespočet nástrach v podobě bouře, oceánu a vodních obyvatel. Doba Ledová 4: Země v pohybu potěší každého příznivce téhle filmové série.

Film | 27. 6. 2012 St 16.55 | animované, dobrodružný, komedie | 0 komentářů | 9431x

Prometheus

Stáhněte si film zde!
prometheus

Patříte-li do skupiny milovníků sci- fi hororu, neváhejte a shlédněte film Prométheus. Máte se opravdu na co těšit. Dvojice úspěšných archeologů nalezli fantastickou věc. Postupně docházejí na skutečnost, která je vede na cestu do vesmíru. Po celém světe jsou roztroušeny jeskynní nápisy z dob dávno minulých, které tady zanechali tehdejší obyvatelé. Velmi překvapitelné je to, že všechny zjištěné skutečnosti ukazují na jeden jediný způsob zjištění a ten představuje cesta do vesmíru. Hlavní protagonisté filmu Elisabeth a Charlie chtějí odhalit tajemství stvoření života na planetě Zemi. Problémem však je, že záhada je stovky světelných let vzdálená. Vše nabere nečekaný spád ve filmu Prometheus.

Film | 14. 6. 2012 Čt 14.20 | akční, Sci-Fi, horor | 0 komentářů | 4463x

Nedotknutelní

Stáhněte si film zde!
nedotknutelni

Staňte se svědkem neobyčejného přátelství dvou mužů. Každý z nich pochází z odlišných světů, právě tato skutečnost přispívá k jejich neobyčejnému přátelství. Filmové zpracování snímku je opravdu fascinující. Nedotknutelní jsou správnou volbou pro návštěvu kin. Philippe je pohádkově bohatý šlechtic, který je však odkázán na invalidní vozík a tedy na pomoc druhých, proto vyhlásí konkurz na místo ošetřovatele. Philippovým opatrovníkem se stává právě Drisse, jenž byl před krátkou dobou propuštěn z vězení. Drisse je plný elánu do života, Philippe však onu energii ztratil. Philippův vztah spolu s mladíkem nabývá na síle a dostává punc opravdového přátelství. Komedie, která se odehrává prostřednictví dramatické zápletky, nám podává skutečný obraz ochrnutého muže, kterému se vrátil smysl života. Pokud vás obsah **filmu Nedotknutelní **zaujal, určitě si jej pusťte.

Film | 14. 6. 2012 Čt 14.13 | komedie, drama | 0 komentářů | 4791x

Madagaskar 3

Stáhněte si film zde!
madagascar-3

Nerozlučná parta opět zasahuje! Pokud jste si oblíbili předchozí dva díly populární animované pohádky, nezapomeňte v těchto dnech zajít do kina. Zaručeně se vy i děti bezvadně pobavíte, nenechejte si Madagaskar 3 rozhodně ujít! Zruční a velmi schopní tučňáci si zaletěli do evropské metropole Monte Carlo odpočinout a užít si všech možností zábavy a především světově proslulých kasin. Příjemné nic nedělání jim však nevydrží dlouho. Alex, Glorie, Melmen a Marty vyrážejí na cestu do Evropy, aby vyhledali tučňáky. Díky, kterým mají jedinou šanci dostat se domů. Hlavní hrdinové prožijí spoustu dobrodružství. Utíkají před schopnou policistkou, která jim jde po krku. Útočiště nalézají v kočovném cirkuse, který rázem ožije přítomností optimistické bandy. Filmové zpracování Madagaskaru 3 budete moci shlédnout online.

Film | 14. 6. 2012 Čt 14.07 | animované, komedie, rodinný | 0 komentářů | 7939x

Sněhurka a lovec

Stáhněte si film zde!
snehurka-a-lovec

Pohádka, která se dočkala filmového zpracování s názvem Sněhurka a lovec, je tady. Neváhejte a nenechejte si ji ujít! Zlá královna Ravenna, kterou hraje Charlize Theron, se pomocí intrik a přetvářky dostala až k samotnému králi. Král Ravennu pojme za manželku a shodou okolností umírá. Vladaření i trůn je v rukou falešné Ravenny. Královna je přímo posedlá svou krásou a z tohoto důvodu ze srdce nenávidí svoji nevlastní dceru, princeznu Sněhurku v podání Kristen Stewart. Sněhurka musí zemřít, aby se Ravenně mohlo splnit její přání. Sama Sněhurka utekla ze zámku přímo do strašidelného Temného lesa, který je opravdu nebezpečný. Královna si najme vraha, aby princeznu zabil. Sněhurka však není žádná vystrašená dívka a také má vedle sebe partu sedmi trpaslíků, jenž ji jen tak nedají! Ke všemu je tady i princ, který má na Sněhurku již dlouho dobou políčeno! Sněhurka a lovec vám předvede jinou podobu známe pohádky.

Film | 5. 6. 2012 Út 18.24 | akční | 0 komentářů | 3138x

Muži v černém 3

Stáhněte si film zde!
muzi-v-cernem-3

Muži v černém se opět vracejí, aby zachránili svět před mimozemskými civilizacemi. Staňte se svědkem jejich návratu a držte jim již po třetí palce. Agent K spolu s agentem J se opět vrátili na místo činu, aby spasili svět. Spolupracují spolu již 15 let ve vládní agentuře MIB. Vždy se jim podařilo uchránit planetu, ale se vzájemnými vztahy jsou do dnes na štíru. Vzájemně Muži v červném nekomunikují a zatajují si důležité informace. Agent J se však dozví o možnosti cestování v čase, na vlastní kůži se přesvědčí, že se nejedná o nezrealizovanou akci. Více vám již neprozradíme, určitě film Muži v černém neopomeňte shlédnout.

Film | 5. 6. 2012 Út 18.18 | akční, komedie, Sci-Fi | 0 komentářů | 2393x

Tady hlídám já

Stáhněte si film zde!
tady-hlidam-ja

Vtipný příběh o světě dospělých a jedné aktivní holčině, která se dorozumívá se svým jezevčíkem. Těšte se na skvělou podívanou! Tady hlídám já je film, který pobaví celou rodinu bez ohledu na věk. Film je žánrově laděn jako většina českých filmových komedií s Tomášem Holým, které všichni známe. Tady hlídám já nám poskytne jiný náhled na partnerské a rodinné vztahy. Hlavní postavu ztělesňuje postava malé Kačenky, která trpí poruchou soustředění spolu s hyperaktivitou. Právě z tohoto důvodu ji dědeček Mojmír pořídí čtyřnohého kamaráda – jezevčíka Huga. Hugo je pro Kačenku nejen ochranářem, ale především vrbou, které může svěřit všechny tajemství. Hugo i Kačenka vás zaručeně pobaví!

Film | 5. 6. 2012 Út 18.11 | český, komedie, rodinný | 0 komentářů | 3368x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

aCkpeNaUKiZHzRLq kikisek zzz