Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: březen 2012 (4 texty)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Probudím se včera

Stáhněte si film zde!
probudim-se-vcera

Kvalitních českých komedií nebude nikdy dost a pro všechny fanoušky přichází do kin filmová novinka s názvem Probudím se včera. Každý z nás někdy přemýšlel, jaké by to asi bylo, kdyby se mohl vrátit v čase a napravit něco, co před mnoha lety „zvoral“. Profesorovi češtiny Petrovi, se taková možnost naskytne. Na třídním srazu si uvědomí, že v době, kdy chodil na střední školu, udělal obrovskou chybu. Kdyby tehdy býval vyjádřil své city ke spolužačce Elišce, mohlo by být všechno úplně jinak. Petrovi se však podaří vrátit do roku 1989, kdy navštěvovat třeťák a je jen na něm, jestli chybu napraví a získá Eliščino srdce. Pokud máte pocit, že jste film na podobný námět viděli, nemýlíte se. Podobných návratů v čase již bylo natočeno povícero, film Probudím se včera však patří k těm lepším. Velikým tahounem celého filmu je skvělý Jirka Mádl, který je pro podobné role jako stvořený. Po jeho boku se ve filmu objevuje celá řada známých osobností, jako je Presiss, Táborský, Boudová a další.


Stáhněte si film zde!

Film | 28. 3. 2012 St 10.45 | akční | 0 komentářů | 28475x

Hunger games

Stáhněte si film zde!
hunger-games

Rok 2012 přímo vybízí k natáčení filmů, které se odehrávají v troskách bývalých velkoměst a dýchají na nás mrazivou postapokalyptickou atmosférou jako ve filmu Hunger games. Představte si trosky bývalé velmoci. Severní Amerika lehla popelem a jediné, co zbylo, je nablýskané hlavní město s názvem Kapitol a dvanáct okolních krajů. Kapitol vládne okolním městům pevnou rukou a aby si poslušnost udrželo, pravidelně pořádá brutální klání s názvem Hunger Games. Jedná se o jakousi zvrácenou rality show, ve které proti sobě bojují dívky a chlapci z každého kraje. Většina z nich nedobrovolně. Hlavní postavou je šestnáctiletá Katniss, která se do arény dostala jenom proto, aby zachránila svou mladší sestru. S ní se sice do hry dostává i láska a lidskost, ale je skutečně ve hvězdách, zda se ji podaří přežít. Film Hunger games režíroval Garry Ross a v hlavních rolích se objevili Jennifer Lawrence a Josh Hutcherson. Mohlo by se zdát, že je Hunger Games filmem pro silné žaludky, ale skutečný záměr autora je odkrýt složité myšlení mladých lidí.

Film | 28. 3. 2012 St 10.38 | akční, Sci-Fi, Thriller | 0 komentářů | 3728x

Železná lady

Stáhněte si film zde!
zelezna-lady

Máte rádi životopisná dramata o známých osobnostech? Pokud se navíc zajímáte o politiku, jistě vám neuniklo, že se do kin dostala filmová novinka s názvem Železná lady. Nejde o nic jiného, než o životopisný film o Margaret Thatcherová. Tato obdivuhodná žena dokázala světu, že i ženy se mohou prosadit ve vysoké politice a jako první žena se stala premiérkou Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Přezdívku Železná lady získala díky svému nekompromisnímu přístupu k politickému dění, stejně jako k osobnímu životu. Film Železná lady se snaží ukázat Margaret takovou, jaká doopravdy byla a to, jak moc ji stál její politický vliv a moc. Dokážete si v hlavní roli představit někoho jiného, než Maryl Streep? Stejného názoru byla i režisérka Phyllida Lloyd, která ji do role Železné lady obsadila. Vedle ní se v dramatu objevili Anthony Head, Richard E. Grand či Olivia Colman.

Film | 28. 3. 2012 St 10.15 | drama, historický | 0 komentářů | 1254x

Miláček

Stáhněte si film zde!
milacek

Film Miláček je nový snímek režisérů Declana Donnellana a Nicka Ormaroda, který čerpá ze stejnojmenného románu od Guy de Maupassanta. Příběh pojednává o pohledném mladíkovu Georgesi Duroyovi, který se vrací z vojenské služby v severní Africe zpět na chudé pařížské předměstí. Život v chudobě se mu nelíbí a proto se s pomocí přátel a s využitím vlastní bezohlednosti pomalu, ale jistě dostává mezi pařížskou smetánku. Georges využívá vlivných žen, které mu pomáhají při vzestupu, ale pomalu se zamotává do vlastních lží a situace pro něj začne být bezvýchodná. Obrovským lákadlem filmu Miláček je idol Pattinson, který se blýsknul v hlavní roli. Vedle něj se na stříbrném plátně objevila Christina Ricci, Uma Thurman a Kristin Scott Thomas. Pokud od Pattinsona čekáte, že se každou chvíli ve filmu Miláček promění ve vlkodlaka, nenechte se mýlit. Své role se ujal opravdu dobře a mnoho diváckého osazenstva si ho díky ní odfixuje z upírských rolí, jak jej známe z tetralogie Stmívání.

Film | 28. 3. 2012 St 10.00 | drama, romantický | 0 komentářů | 2054x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

aCkpeNaUKiZHzRLq kikisek zzz