Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: prosinec 2012 (4 texty)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Anna Karenina

Stáhněte si film zde!
anna-karenina

Povinná školní četba Anna Karenina není tak nudným románem, jak by se z názvu mohlo zdát. Filmové tvůrce již inspirovala k nejednomu filmu. Ten nejnovější přichází v britsko-francouzské koprodukci s Keirou Knightley v hlavní roli Anny Kareniny. Zdánlivě vzorné manželství Anny a váženého carského úředníka, kterého ztvárnil Jude Law, je pod povrchem plné nudy společenské smetánky. Až to vypadá, že tak lze prožít vcelku jednotvárný, a však klidný život. To by však Anna Karenina nesměla potkat mladíka, který jí ihned padne do oka. Zajiskří to mezi nimi a rozhoří se hluboký a vášnivý cit. Tehdejší doba svázaných mravů však něčemu podobnému nepřeje. Legendární drama je na světě.


Stáhněte si film zde!

Film | 11. 12. 2012 Út 10.59 | historický, drama | 0 komentářů | 1187x

Atlas mraků

Stáhněte si film zde!
atlas-mraku

Film Atlas mraků podle stejnojmenného románu Davida Mitchella vás zavede napříč historickými epochami přes současnost až do hluboké budoucnosti. V šesti žánrově odlišných příbězích vypráví podobenství směřující až post-apokalyptické společnosti. Film Atlas mraků se zabývá myšlenkou souvislého bytí a kauzality našich činů ovlivňujících naše další životy. Cokoliv provedeme v tomto životě, může nás pronásledovat po několik dalších životů. Ovšem i v této kauzalitě se vrah může proměnit v neohroženého hrdinu, ke kterému ostatní vzhlíží. A dle teorie motýlích křídel i malinkatý dobrý skutek může ve filmu Atlas mraků zvrátit dalekou budoucnost.

Film | 11. 12. 2012 Út 10.36 | drama, fantasy, Sci-Fi | 0 komentářů | 1931x

Twilight Saga: Rozbřesk - 2. část

Stáhněte si film zde!
twilight-rozbresk-1

Konečně je tu druhý díl: Twilight Saga: Rozbřesk – 2. část! Málokterý film budí v současné době takovou pozornost, jako Twillight sága. Slovo populární je v souvislosti s Twillight ságou velmi nepřesné. Sága o upírech si po celém světě získala desítky milionů fanoušků a vydělala obrovské peníze. Předposlední díl série byl velmi dlouho očekáván a splnil všechna očekávání. Naposledy se setkáte ve filmu Twilight Saga: Rozbřesk – 2. část s hlavními protagonisty, tedy Bellou (Kristen Steward) a Edwardem (Robert Pattinson), kteří se po strastiplných dobrodružstvích vezmou. Jejich společné soužití vyústí v Bellino těhotenství, které přináší mnoho komplikací. To, co je pro lidi požehnáním je pro vztah člověka s upírem obrovskou hrozbou. Pokud vás zajímá, jak vše dopadne, tedy respektive jak dopadne první část posledního dílu série, určitě si Rozbřesk nenechte ujít. Ve filmu Twilight Saga: Rozbřesk – 2. část uvidíte také další populární postavy jako je vlkodlak Jacob Black a další členy Edwardovy rodiny. O režii se postaral Bill Condon a připravil pro nás 116 minut nefalšované upíří zábavy.

Film | 11. 12. 2012 Út 10.03 | romantický, fantasy, Thriller | 0 komentářů | 4162x

Raubíř Ralf

Stáhněte si film zde!
raubir-ralf

Být jako videoherní nabušený padouch dlouhá léta ve stínu kladného hrdiny Felixe už nemůže Raubíř Ralf vydržet. Už ho to prostě omrzelo a po jednom ze společných sezení zlounů se rozhodne odejít ze své hry. Vydá se napříč několika generacemi videoher v jedné herně a potkává nové přátele. Jeho příležitost ukázat, že má v sobě kousek dobrého, na sebe nenechá dlouho čekat. Raubíř Ralf se rozhodne zachránit hernu před padouchem, který ji ohrožuje. Animovaný film Raubíř Ralf slibuje kopec zábavy s hrami vašeho dětství, které mohou vstoupit také do života vašich dětí. A to vše během úsměvné a napínavé podívané z dílny Disneyho studií.

Film | 11. 12. 2012 Út 08.32 | animované, rodinný, komedie | 0 komentářů | 1943x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

tNTLwsnqSHKztkoc kikisek zzz