Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: listopad 2012 (6 textů)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Zvonilka: Tajemství křídel

Stáhněte si film zde!
zvonilka-tajemstvi-kridel

Vzneste se do světa fantazie a kouzel s umně vytvořenou animovanou pohádkou s názvem Zvonilka: Tajemství křídel. Hlavní hrdinka Zvonilka se rozhodne podniknout cestu do nebezpečných Zimních lesů. Právě tady potká mnoho víl, které se prohání Zimními lesy. Veselá Zvonilka zjistí, že i ona má laskavou sestru s ryze zimním jménem, vílu Modrovločku. Obě sestry se spolu rozhodnou vydat domů. Příběh je skutečně velmi napínavý a Zvonilka spolu s Modrovločkou stojí před složitým úkolem, jež spojuje všechny víly. Podaří se jím vše vyřešit? Na tuto otázku naleznete odpověď po shlédnutí filmové pohádky Zvonilka: Tajemství křídel.


Stáhněte si film zde!

Film | 2. 11. 2012 Pá 10.50 | animované, rodinný | 0 komentářů | 2778x

Holky na tahu

Stáhněte si film zde!
holky-na-tahu

Shlédněte komedii, která vám vykouzlí úsměv na rtech. Bavte se u filmu Holky na tahu. Regan, Gena a Katie se nemůžou smířit s tím, že obézní kamarádka Becky, se bude vdávat dříve než ony samy. To přece nemohou nechat jen tak. Tím se odstartuje série akcí, které celou událost pěkně zamotají. Začne to tím, že je Becky požádá, aby jí šli za družičky. Jak film Holky na tahu dopadne, vám určitě neprozradíme. Budete napjatí až do konce. Skvělý tip na film, na který můžete mrknout na dámské jízdě. Holky na tahu jsou tím nejlepším právě pro vás.

Film | 2. 11. 2012 Pá 10.40 | komedie, romantický | 0 komentářů | 2090x

Paranormal Activity 4

Stáhněte si film zde!
paranormal-activity-4

Milovníci hororu, napětí a nevysvětlitelných úkazů by si jistě neměli nechat ujít další pokračování hororu s názvem Paranormal Activity 4. Příběh volně pokračuje tam, kde druhý díl Paranormal Activity skončil. Katie je posedlá démonem a po vraždícím běsnění, které měla za následek Katie zůstalo na světě pouze malé dítě jménem Hunter. Uběhlo celý pět roků a Katie spolu s Hunterem začínají žít nový životem na mírumilovném předměstí. S jejich přítomností je klid u konce, začínají se dít opravdu záhadné věci, které děsí všechny obyvatele. Tím, ale Paranormal Activity 4 nekončí.

Film | 2. 11. 2012 Pá 10.30 | drama, horor | 0 komentářů | 2127x

Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva

Stáhněte si film zde!
asterix-a-obelix-ve-sluzbach-jejiho-velicenstva

Další pokračování oblíbených Galů je tady. Těšte se na snímek plný humoru s názvem Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva. V době vlády císaře Julia Caesara obsadilo římské vojsko Velkou Británii. Přesto však jedna z nejmenších vesniček stále odolává, což však nebude trvat věčně. Panovnice Británie pošle Anticlimaxe pro pomoc, kterou nalezne u Asterixe a Obélixe. Od Galů Británie dostane sud plný lektvaru a známá dvojka jej doprovodí až do Velké Británie. Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva jsou spokojení a řádně se užijí anglické zvyky a tradice. Caesar si to však nenechá líbit, rozhodne se poštvat další kmeny proti Británii. Příběh se stává komplikovanějším a my jen můžeme doufat, jak tohle všechno skončí. Nezbývá nám nic jiného než shlédnout komedii Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva

Film | 2. 11. 2012 Pá 10.18 | dobrodružný, rodinný, komedie | 0 komentářů | 5135x

Kozí příběh se sýrem

Stáhněte si film zde!
kozi-pribeh-se-syrem

Nejen děti, ale i rodiče budou jistě českou animovanou pohádkou s názvem Kozí příběh se sýrem nadšeni. Tentokrát se se osudy hlavních hrdinů nebudou odehrávat v Praze v období středověku, ale podmanivém světe sýrů a dalších laskomin. Pohádkou Kozí příběh se sýrem vás budou sprovázet nejen známí hrdinové, se kterými jsme se seznámili v minulém dílu, ale především nové postavičky. Těšte se na Jendu, Zuzanku a Kozu, se kterou zažijí spoustu dobrodružství. Animovaný snímek je prošpikován pořádnou dávkou humorných scén, kouzel a především dobrého konce, jak tomu u pohádek zkrátka bývá. Kozí příběh se sýrem čeká jen na vás!

Film | 2. 11. 2012 Pá 10.06 | animované, rodinný, pohádka | 0 komentářů | 4355x

Skyfall

Stáhněte si film zde!
skyfall

Populární agent 007 opět zasahuje. Pojďme si tedy představit film plný akce a napětí. Určitě se máme na co těšit. Skvělý Daniel Craig se na filmové plátna navrací jako neporazitelný James Bond. Film Skyfall je v pořadí již 23. „Bondovkou“. Právě Skyfall udělí Bondovu opravdu náročnou zkoušku, jeho povinností bude pomoci M, kterou ztvárnila Judi Dench. M se stane obětí své minulosti a Bond musí čelit následkům. Bond si však ze vším dokáže poradit nebo snad ne? Ukryje M na starém hradě ve Skotsku a sám se musí vypravit do Šanghaje, Instabulu a do Macao, aby zabránil rozsáhlé katastrofě. Milovníci dobrodružství a dopadení zločinců by si jistě neměli nechat film Skyfall ujít.

Film | 2. 11. 2012 Pá 09.51 | akční, krimi, dobrodružný | 0 komentářů | 2018x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

tNTLwsnqSHKztkoc kikisek zzz