Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: leden 2012 (10 textů)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Děti moje

Stáhněte si film zde!
deti-moje

Spousta lidí si myslí, že život na havaji je jedna nekončící dovolená. To vyprávějte Georgi Clooneymu, který zde, co by právník Matt King, zápolí s životními útrapami. Až do doby, kdy se jeho ženě stala nehoda, žil Matt poklidný život a sloužil pouze jako „záložní“ rodič. Nyní stojí před těžkým úkolem. Musí se postarat o předčasně vyspělou, desetiletou Scottie a sedmnáctiletou rebelku Alexandru. Ta mu během hádky prozradí, že matka havarovala během výletu s milencem. Matt začne milence své ženy hledat, ačkoliv sám neví, co s ním chce udělat. Je mu jasné, že jeho rodinu nerozbila tragická havárie, ale že byla rozbitá už dávno předtím. Podaří se mu rodinu opět „slepit“ dohromady? Zajděte si na film do kina a uvidíte sami. Stárnoucí George Clooney se jako obvykle zhostil své role velmi dobře a předvedl perfektní výkon. Děti moje je povedené dvouhodinové drama s lehce úsměvnými momenty, které se vám vryje do paměti.


Stáhněte si film zde!

Film | 30. 1. 2012 Po 16.53 | komedie, drama | 0 komentářů | 1298x

Happy Feet 2

Stáhněte si film zde!
happy-feet-2

Vzpomínáte si ještě na animák Happy Feet, ve kterém byl ústřední postavou malý tučňák? Tučňák, který byl všem, kvůli neustálému stepování, pro smích? U menších diváků měl první Happy Feet docela úspěch, ale dvojka na sebe nechala několik let čekat. Momentálně přichází do kin Happy Feet 2 a bude se točit opět kolem stepujících tučňáků. Tučňák Mumble, který je vyhlášeným mistrem stepu, se potýká s problémem. Jeho syn Erik je choreo-fobní a tanec ho k smrti nebaví. Vydá se proto svou vlastní cestou a na útěku potká Mocného Svena. Vedle charismatického tučňáka si Erik nepřipadá zrovna nejlépe, ale všechno se má ještě zhoršit. Světem otřásají mocné síly a tučňákům nezbývá, než spojit své síly. Jak vše dopadne, je ve hvězdách, jisté je jen to, že na happy endu bude mít mamutí podíl prcek Erik. Happy Feet 2 je oddechovka, na kterou si můžete zajít s dětmi či přáteli. Původní dabing mají na svědomí hvězdy jako Brad Pitt, Robin Williams či Pink.

Film | 30. 1. 2012 Po 16.47 | animované, rodinný, komedie | 0 komentářů | 1308x

Underworld: Probuzení

Stáhněte si film zde!
underworld-probuzeni

Máte rádi akční fantasy horory s upíry a lykany? Pokud zároveň patříte mezi příznivce série Underworld, jistě se už nemůžete dočkat, až usednete do kina a shlédnete další díl s názvem Probuzení. Momentálně poslední díl se odehrává 15 let snímku Evolution. Lidé, kteří odhalili existenci lykanů a upírů, s nimi rozpoutali krvavou válku. Selene (Kate beckinsale) se probudí po kryogenním spánku a zjišťuje nejen to, že Michael zemřel, ale také, že během spánku porodila dceru Eve (india Einsley). Má před sebou velmi těžký úkol, a to najít pro sebe i dceru bezpečný úkryt. Podaří se jí spojit s mladým upírem jménem Davit (Theo James), který ji chce pomoci proti korporaci Antigen. Ta se snaží vyvinout vakcínu, která by jednou provždy zastavila šíření viru, který způsobuje vznik upírů a lykanů. Není to však jen Antigen, kterému musí Selena čelit, ale také geneticky upravený superlykan, který si na ni brousí drápky.

Film | 30. 1. 2012 Po 16.35 | akční, horor, fantasy | 0 komentářů | 2404x

Láska je láska

Stáhněte si film zde!
laska-je-laska

Láska je láska je zbrusu nová česká tragikomedie, která zaujme příznivce českých filmů a každého, kdo má rád inteligentní humor. Ústřední postavou je osmnáctiletá Maruška, která žije se svým dědečkem Vlastimilem. Stejně jako většina dívek v jejím věku, i ona touží potkat svého vysněného prince a prožít romantické milostné dobrodružství. To se jí v létě skutečně splní a pozná Marka. S tím prožije první lásku, ale i zklamání. Její dědeček mezi tím potká bývalou lásku, důchodkyni Libušku a chytne „druhou mízu“. Libuška na stará kolena propadla účinkům kontroverzní léčivé byliny marihuany. Příběh Marušky je spjat nejen s dědečkem, ale také nejlepším kamarádem Honzou, který musí bojovat s neústupným postojem jeho dominantní matky – manažerky Zdeny. Ta ho přistihne, když se v autě líbá s jiným mužem, ale nechce se s jeho orientací smířit. V hlavních rolích se blýskli Petr Nárožný a Eliška Balzerová. Marušku si zahrála Aneta Krejčíková.

Film | 30. 1. 2012 Po 16.27 | český, drama, komedie | 0 komentářů | 5033x

Sherlock Holmes: Hra stínů

Stáhněte si film zde!
sherlock-holmes-hra-stinu

Máte rádi detektivky? V tom případě si určitě nenechte ujít další díl trilogie o fenomenálním detektivovi Sherlocku Holmesi. Druhý díl nese název Hra stínů a v hlavní roli se opět představil Robert Downey Jr. Po jeho boku nesmí chybět Jude Law, co by Dr. Watson. Zápletka druhého Sherlocka s názvem Sherlock Holmes: Hra stínů se točí okolo smrti rakouského korunního prince, jehož smrt interpretuje inspektor Lestrade jako sebevraždu. Nebyl by to však Holmes, kdyby neodhalil, že nejde o sebevraždu, ale velmi důmyslnou konspiraci, kterou zosnoval geniální profesor Moriarty (Jared Harris). Moriartiho intelekt se tomu Holmesovi nejen vyrovná, ale v lecčem ho předčí. Holmes se však shodou náhod seznámí s cikánskou kartářkou Sim (Noomi Rapace), která do případu vidí více, než samotný detektiv. Podaří se slavnému detektivovi rozplést zápletku děsivého Moriartiho plánu dříve, než se stane skutečností? Zajděte si na nový snímek od Guye Richieho a uvidíte.

Film | 19. 1. 2012 Čt 15.41 | akční, krimi, dobrodružný | 0 komentářů | 2302x

Muži, kteří nenávidí ženy

Stáhněte si film zde!
muzi-kteri-nenavidi-zeny-2011

Vzpomínáte si na švédsko-dánské drama z roku 2009 s názvem „Muži, kteří nenávidí ženy?“. Snímek, který byl zfilmován podle knižní trilogie, byl velmi úspěšný a bylo jen otázkou času, kdy se Američané rozhodnout natočit remake. Děj nového filmu Muži, kteří nenávidí ženy, je naprosto stejný. Novinář Mikael Blomkvist, který je obviněn z veřejné pomluvy, se pustí do pátrání pod zmizelé neteři švédského průmyslníka. Vydá se tedy na odlehlý ostrov u mrazivého švédského pobřeží, aby zmizení vyřešil. V téže době povolá společnost Milton Security výstřední, ale velmi schopnou, detektivku Lisbeth Salanderovou, aby Blomkvista prověřila. Nemůže to dopadnout jinak, než že oba spojí své síly v hledání ztracené Harriet. Roli novináře Blomkvista v této verzi filmu Muži, kteří nenávidí ženy si zahrál Daniel Craig a Salanderovou ztvárnila Rooney Mara. Zda se americký remake vydařil více, než původní švédsko-dánský snímek, musíte posoudit sami. Muži, kteří nenávidí ženy však rozhodně stojí za shlédnutí.

Film | 19. 1. 2012 Čt 15.30 | krimi, drama, Thriller | 0 komentářů | 1783x

Mission Imposible: Ghost Protocol

Stáhněte si film zde!
mission-impossible-ghost-protocol

Máte rádi špionážní akční thriller Mission imposible s Tomem Cruisem v hlavní roli? Režisér Brad Bird natočil nový snímek o špionéch, kteří se pokoušejí o nemožné. Během akce špionážní agentury IMF v Moskvě někdo spáchá útok na Kreml, což představitele Ruska pořádně rozohní. Spojují si útok se Spojenými státy a uvažují o vyhlášení válečného konfliktu. Prezident USA ve snaze předejít problémům vyhlásí „Ghost procotol“, kterým se oficiálně zbaví agentury IMF. Odřízne ji od finančních zdrojů, vezme zázemí a udělá z jejich členů psance. Krátce po vyhlášení protokolu umírá šéf agentury (Tom Wilkinson) a všem je jasné, že jde opravdu do tuhého. Ethan Hunt (Tom Cruise) se s pomocí nejvěrnějších kolegů pokusí o nemožné a vydá se hledat skutečného pachatele útoků na Moskvu. Jedině tak může dokázat svou nevinu a předejít dalším konfliktům. Bude tato mission imposible, nebo si s ní nestárnoucí Cruise poradí? Nenechte si další díl Mission Imposible ujít.

Film | 2. 1. 2012 Po 09.27 | akční, dobrodružný, Thriller | 1 komentář | 1467x

Válka Bohů

Stáhněte si film zde!
valka-bohu

Máte rádi fantasy? Pokud si navíc libujete ve starých řeckých mýtech a bájích, určitě se vám bude líbit snímek Válka Bohů. Ten zrežíroval režisér Tarsem Singh a fanoušky žánru jistě potěší, že se na snímku podíleli producenti Gianni Nunnari a Mark Canton. Ti samí, kteří stojí za velkofilmem 300: Bitva u Thermopyl. Co tedy můžeme od Války Bohů čekat? Podíváme se do starobylého Řecka, ve kterém šílený král Hyperion započne válku proti lidskosti. Ve snaze najít legendární luk Epiros shromažďuje obrovskou armádu vojáků a začíná nelítostně drancovat zemi. Ten, kdo se luku zmocní, bude moci vysvobodit uvězněné Titány, což by pro lidstvo znamenalo jistou zkázu. Bohové nemohou proti Hyperionovi zasáhnout, jsou svázáni prastarým zákonem, který jim zakazuje vměstnat se do sporů lidí. Naštěstí se však objeví naděje v podobě venkovana Thesea. V hlavních rolích se objeví Henry Cavill, Freida Pinto a Mickey Rourke. Válka Bohů je strhující vizuální zážitek, který vás chytne a pustí až při závěrečných titulkách.

Film | 2. 1. 2012 Po 09.08 | akční, drama, fantasy | 0 komentářů | 2315x

Šťastný nový rok

Stáhněte si film zde!
stastny-novy-rok

Říká se, že jak na Nový rok, tak po celý rok. Tímto heslem se řídí nová romantická komedie s příznačným názvem Šťastný nový rok. Dějová linie snímku není složitá. Tedy rozhodně ne více, než mezilidské vztahy. Děj se točí kolem odpuštění, začátku nových vztahů, ale i osamoceného života. Největším lákadlem je jistě herecké obsazení, které je opravdu pestré. Ve snímku si zahrálo mnoho známých tváří, což může být pro fanoušky největším lákadlem. V hlavním rolích se blýskl dívčí idol Zac Efron, herečky Lea Michele a Katherine Heigl, ale také úžasná Hilary Swank a nepřekonatelný Robert De Niro.Mezi další známé herecké hvězdy, které se ve snímku Šťastný nový rok objeví patří Sarah Jessica Parker, Ashton Kutcher či Michelle Pfeifer. Hudební fanoušci se mohou těšit na rappery Ludacrise a Ice Cube, rockeři zase na Jon Bon Joviho. Jak sami vidíte, ze hereckého hlediska to už lepší být nemohlo. Šťastný nový rok je povedený film, který vás pobaví a možná i lehce dojme.

Film | 2. 1. 2012 Po 08.48 | romantický, komedie | 0 komentářů | 1757x

Alvin a chipmunkové 3

Stáhněte si film zde!
alvin-a-chipmankove-3

Třetí díl animovaného filmu Alvin a chipmunkové pro děti přináší nové dobrodružství veverek. Ty se tentokrát vydávají na prázdniny, kde je však nečeká pohodová dovolená, ale napínavé dobrodružství se vším všudy. Luxusní výletní loď, na které chipmunkové cestují, se díky jejich šílenému dovádění obrátí na ruby a záhy ztroskotá. Alvin s přáteli skončí na zdánlivě opuštěném ostrově, který však není tak opuštěný, jak by se na první pohled mohlo zdát. Na ostrově potká parta chipmunků nového přítele, který jim pomůže překonat nástrahy ostrova. Na konci dobrodružného putování čeká na Alvina s přáteli velké překvapení. Pokud vás zajímá, co Alvina a chipmunky potká, nenechte si třetí díl animovaného filmu uniknout. Podle většiny kritiků nedopadl poslední díl trilogie nejlépe a je v něm mnohem méně humoru, než v předchozích dílech. Dospěli se u Alvina nepobaví jako u Shreka, ale pro děti si ve filmu Alvin a chipmunkové 3 zalíbení najdou.

Film | 2. 1. 2012 Po 08.29 | animované, rodinný, komedie | 2 komentáře | 9233x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

tNTLwsnqSHKztkoc kikisek zzz