Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: září 2011 (9 textů)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Auta 2

Stáhněte si film zde!
auta-cars-2

V roce 1996 uvedlo studio Pixar, které je známo mnoha kultovními animovanými filmy, do kin absolutní trhák s prostým názvem Auta. Animák měl obrovský úspěch a to nejen u dětí, ale také u dospělých. Byl prošpikován drsným humorem a opravdu dokonalými animacemi. Nyní se do kin dostalo pokračování a v hlavní roli je opět auto Blesk McQueen a jeho nejlepší přítel odtahový vůz Burák. Ti se dostanou na mnoho úžasných míst a to až daleko za oceán. Zde chce McQueen soutěžit v celosvětovém závodě Grand Prix. Cesta na šampionát je však velmi komplikovaná a hlavní hrdinové se podívají nejen do Japonska, ale také po Evropě. Vedle starých známých tváří se zde představí nové vozy, ať už v rolích špiónů, závodníků či jiných účastníků provozu. Druhý díl Aut se povedl, nicméně kvalit prvního dílu nedosahuje. Naprostou většinu hlášek Vaše děti pravděpodobně nepochopí. Tvůrci vsadili na přemíru dospěláckých vtipů, takže se pobaví spíše ti starší. Auta 2 se odehrávají ve zběsilém tempu a určitě nebudete peněz za lístek do kina litovat.


Stáhněte si film zde!

Film | 26. 9. 2011 Po 12.57 | animované, komedie, dobrodružný | 0 komentářů | 2192x

Jana Eyerová

Stáhněte si film zde!
jana-eyrova

Román Jana Eyerová se dočkal mnoha filmových zpracování a momentálně se těší obrovské popularitě poslední snímek, který si vzal na starost režisér Cary Fukunaga. Janu Eyerovou zde stvárnila vycházející hvězda Mila Wasikovska, která se role ujala až nečekaně dobře. Jde vidět, že se jedná o herečku, se kterou můžeme v budoucnu počítat. Děj je zasazen do 19.století, kdy Jana Eyerová opustí rozsáhlé panství Thornfield Hall, kde pracuje jako vychovatelka dívky Adéle Varensové. Ta zde žije v opatrovnictví majitele panství Edwarda Rochestera, kterého ztvárnil fenomenální Michael Fassbender. Role hloubavého a charismatického šlechtice mu skutečně padla jako ulitá. Poté, co Jana opustí panství přijme pomoc od duchovního Johna Riverse (Jamie Bell). Zde se snaží vzpamatovat z událostí, které ji zcela změnily život a přinutily k útěku. Chcete-li si dopřát opravdu gurmánský filmový zážitek, nesmíte nechat Janu Eyerovou proklouznout mezi prsty. Jedná se 120 minut mistrovské podívané.

Film | 26. 9. 2011 Po 12.49 | romantický, drama | 0 komentářů | 1179x

Strom života

Stáhněte si film zde!
strom-zivota

Všechny fanynky (a fanoušci) fešáka Brada Pitta s napětím očekávali, až se do kin dostane nový snímek režiséra Terence Malicka s názvem Strom života. Vedle Pitta se v hlavních rolích objevili také Sean Penn či Jessica Chastain. Děj filmu se odehrává v Texasu v 50.letech minulého století. Hlavní postavou je Jack O'Brien, který zažil krásně dětství plné her s kamarády a nevinnosti. Jeho dospívání je však mnohem těžší. Díky komplikovanému vztahu s otcem nemá nikoho, kdo by mu v nejsložitějším období svého života pomohl zorientovat se v životě. Film Strom života by měl být poctou životu, přírodě a vesmíru celkově. Divákům se v něm nabízí otázky ohledně pravdy, věčnosti či vzniku života. Tento příběh byl aktuální již před lety a bude aktuální i v daleké budoucnosti. Pokud si chcete užít mistrovskou podívanou s opravdovými hvězdami v hlavních rolích, je pro Vás Strom života jako stvořený. Je to trochu jiná podívaná, než všechny thrillery, horrory či komedie a zanechá ve Vás mnoho otázek.

Film | 26. 9. 2011 Po 12.40 | drama | 0 komentářů | 975x

Zrození planety opic

Stáhněte si film zde!
zrozeni-planety-opic

Série filmů o planetě opic se stala doslova legendou a má po celém světě desítky milionů fanoušků, kteří každý z filmů o opicích, které ovládly svět, viděli snad stokrát. Nový snímek režiséra Ruperta Wyatta s názveme Zrození planety opic se může hrdě hlásit k předchozím filmům. Již nyní trhá kasovní rekordy a shlédli ho nejen fanoušci série, ale také všichni zvědavci, kteří se nemohli nechat ujít, jak se nový film o opicích vydařil. Na co se můžete těšit? V hlavní roli se blýsknul James Franco, který se jakožto vědec Will Rodman snaží vyvinout lék proti Alzheimerově nemoci, kterou trpí jeho otec. Toto velmi dobře ztvárnil John Lithgow. Jeho výzkum se však kvůli vedlejším účinkům stane nežádoucím a on je nucen ústav opustit. Vezme si s sebou mladého šimpanze Caesara, u kterého se postupně začne projevovat velmi vysoká inteligence. Ta se u něj rozvine díky léku na Alzheimerovu nemoc, který mu Will podává. Šimpanz se ocitne v přírodní rezervaci a zde s ostatními opicemi rozpoutá vzpouru proti lidem, díky kterým se dostal do výzkumu. Zrození planety opic vás pobaví, i když nejste fanoušci žánru a určitě se nejedná o vyhozené peníze za lístek do kina.

Film | 26. 9. 2011 Po 12.33 | akční, Sci-Fi, dobrodružný | 0 komentářů | 2113x

Saxána a Lexikon kouzel

Stáhněte si film zde!
saxana-a-lexikon-kouzel

Pamatujete si na kultovní českou pohádku Saxána? Jakpak by ne, vryla se do paměti nejen dětských diváků a těší se i po letech velké oblibě. Režisér Václav Orliček se rozhodl Saxánu oživit a natočit zbrusu nový film s názvem Saxána a Lexikon kouzel. Saxána utekla z Říše pohádek a žije zcela běžným lidským životem se svou láskou Honzou Bláhou. Obývá vilku spolu se svou dcerkou Saxánkou, tetou Irmou a strýcem Evženem. Malá Saxánka netuší, co byla před lety její maminka zač a když se dozví, že byla čarodějnice, je více než překvapena. Shodou náhod se díky své zvědavosti ocitne v Říši pohádek Zde se potká s pohádkovými bytostmi jako jsou rarachové, draci, bazlišci, šotkové či morkolabové. Malá Saxánka zde zažije četná dobrodružství a pomůže svým pohádkovým přátelům porazit komixového gangstera Crashmana. Pokud Vás poněkud netradiční scénář filmu Saxána a Lexikon kouzel zaujal, určitě si na pohádku zajděte do kina. V hlavních rolích se objeví Petra Černocká, Jan Hrušínký a Helena Nováčková.

Film | 26. 9. 2011 Po 12.17 | pohádka, český, komedie | 1 komentář | 11421x

Šmoulové 3D

Stáhněte si film zde!
smoulove-3D

Nemusíte být zrovna velkými filmovými fanoušky, abyste zaregistrovali, že se do popředí zájmu po mnoha letech opět dostávají modré postavičky s bílými čepičkami – Šmoulové. Ti byli před lety opravdu velmi populární a menší děti si jejich kreslené příhody pouštějí na DVD či Youtube dodnes. Na filmová plátna se dostal nový snímek, který kombinuje animovaný i hraný film s opravdu nevídanou zápletkou. Nesympatický a otravný čaroděj Gargamel, kterého si jistě všichni fanoušci šmoulů dobře pamatují, vyžene šmouly z jejich malebné vesničky a začne je pronásledovat. Všichni se dostanou ke kouzelnému portálu, který je dostane přímo doprostřed newyorského Central Parku. Jistě uznáte, že takovou šmoulí patálii tihle modří tvorové ještě nezažili. Tato rodinná komedie sklidila obrovský úspěch a dostala šmouly opět na vrchol. Dabingu se ujaly opravdové hvězdy a můžeme tak slyšet Johnatana Winterse, Alana Cumminga či populární Katy Perry.

Film | 16. 9. 2011 Pá 16.42 | animované, pohádka, rodinný | 0 komentářů | 6237x

Muži v naději

Stáhněte si film zde!
muzi-v-nadeji

Jen málokterý český film byl v poslední době tak očekávaným a sledovaným jako Muži v naději. Po Ženách v pokušení tak do kin dorazila další komedie, která se zabývá mezilidskými vztahy a nevěrou. Film Muži v naději si vzal na starost Jiří Vejdělej a v hlavních rolích se blýskli Jiří Macháček a Bolek Polívka. Tato dvojice zaručuje, že se budete opravdu bavit i u zdánlivě nezáživné scény. Hlavní ženskou roli ztvárnila Maďarka Éva Vica Kerekes. Děj filmu Muži v naději se točí kolem šarmantního Rudolfa, který má zato, že nevěra je základem šťastného manželství. Jeho zeť Ondřej je Rudolfovým pravým opakem a jeho žena Alice se pomalu, ale jistě začíná v manželství nudit. A to je příležitost pro Rudolfa, který svému zeti poradí několik zaručených rad pro dokonalé manželství. Do děje se tak připlete nová Ondřejova milenka, která pořádně zamíchá kartami. Pokud se chcete pobavit u nenáročné komedie, která se může pochlubit skvělým hereckým obsazením, určitě si na film Muži v naději zajděte do kina.

Film | 16. 9. 2011 Pá 16.36 | komedie, český | 0 komentářů | 19327x

Nezvratný osud 5

Stáhněte si film zde!
nezvratny-osud-5

Milovníci mysteriózní série Nezvratný osud mohou slavit. Na stříbrné plátno putuje další pokračování jejich oblíbené série – Nezvratný osud 5. Ve všech filmech této neskutečně populární pentalogie pronásleduje hlavní hrdiny smrt. Nejedná se o démona, ducha či sériového vraha ale smrt ve své nejčistší podobě. V každém dílu filmu Nezvratný osud jeden z hlavních hrdinů zemře následkem naprosté banality, jako je špatně umístěný nůž či větrák na stropě. Ve všech dílech jsme tak mohli s napětím sledovat, jakým nedopatřením kdo zemře. Smrt si nevybírá a je neúprosná. V sérii Nezvratný osud to platí dvojnásob. I film Nezvratný osud 5 je neskutečně komerčně úspěšný. Skvěle ho režíroval Steven Quale. O atmosférickou hudbu se postaral Brian Tyler a v hlavních rolích se blýskli Nicholas D'Agosto, Miles Fischer či Emma Bell. Pokud máte rádi napětí, určitě film Nezvratný osud 5 nenechte jen tak proplout kolem, ale zajděte si na něj do kina.

Film | 16. 9. 2011 Pá 15.28 | horor | 0 komentářů | 3227x

Super 8

Stáhněte si film zde!
super-8

Do kin dorazila novinka v podobě snímku Super 8, kterou očekávají všichni fanoušci sci.fi. Na starost si ji vzal režisér J.J. Abrams, který je pokládán za jednoho z nejoriginálnějších tvůrců současné kinematografie. Výsledkem jeho spolupráce s legendárním Spielbergem je snímek Super 8, který velmi nápadně připomíná E.T. Mimozemšťana a Blízká setkání třetího druhu. Hlavní zápletka filmu Super 8 se točí kolem amatérských filmařů z ohia, kteří se na svou kameru „Super osmičku“ rozhodnou natočit zombie horor. V momentě, kdy dotáčí závěrečnou scénu, vykolejí po srážce s autem vlak. Nejde však o obyčejnou nehodu a důkazem je přítomnost armády ve městě. Začínají mizet domácí zvířata a místní šerif ze z přítomnosti armády velmi zoufalý. Následná nucená evakuace domněnky, že je něco v nepořádku jen potvrzuje. Pokud Vás zajímá, jak Super 8 dopadne, určitě si ji nenechte ujít. Jde po dlouhé době o skutečně kvalitní sci-fi, na které si můžete zajít s celou rodinou.

Film | 16. 9. 2011 Pá 14.15 | Sci-Fi, Thriller | 0 komentářů | 1071x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

aCkpeNaUKiZHzRLq kikisek zzz