Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: květen 2011 (5 textů)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Rychle a zběsile 5

Stáhněte si film zde!
rychle-a-zbesile

Další pokračování oblíbené šílené jízdy se zbraněmi za volantem. Už po páté vám vletí vítr do vlasů a pod režijní taktovkou Justina Lina se opět setkají Paul Walker, Vin Diesel a Jordan Brewster. Řádit se bude v brazilském Riu, kam naše hrdiny odvála jejich rychlost a zběsilost. Tentokrá je jejich cílem pořádný balík peněz ukrytý v policejním sejfu. Nebudou válčit s mafií, ale s ostříleným federálním agentem odhodlaným splnit každý rozkaz. Ten zní: Nesmí projít. Za žádnou cenu. Tahle jízda bude pěkně divoká, protože policajti nebudou příliš snadný oříšek.


Stáhněte si film zde!

Film | 21. 5. 2011 So 20.45 | akční, krimi, drama | 0 komentářů | 7560x

Čertova nevěsta

Stáhněte si film zde!
certova-nevesta

Režisér Zdeněk Troška, jehož pohádky patří k těm nejoblíbenějším, které v Česku v poslední době vznikly, přidává do své slušné sbírky z tohoto žánru další kousek. Jak již název pohádky napovídá, opět můžeme čekat jak pohádkovou lásku, tak hrátky s peklem a čerty, kteří patří k Troškovým oblíbeným tématům. Královna (Sabina Laurinová) prosí svatou Kryšpínu o miminko a protože světice její přání nechce vyslyšet, obrátí se na čerta žijícího ve starém rozpadlém mlýně. Záhy se královně narodí krásná holčička Štěpánka (Eva Josefíková), která má ovšem v den svých osmnáctých narozenin propadnout peklu – má se stát nevěstou samotného Lucipera. Princezna vyrůstá společně se synem královniny komorné Štěpánem (Václav Šanda), s nímž se do sebe zamilují. Překoná jejich láska smlouvu s ďáblem a Štěpánčino prokletí?

Film | 6. 5. 2011 Pá 08.34 | pohádka, romantický | 0 komentářů | 14676x

Thor

Stáhněte si film zde!
thor

Akční fantasy snímek inspirovaný severskými ságami s názvem Thor je dalším z komiksů z dílny Marvell převedených na stříbrné plátno. A co víc, lesk tomuto velkofilmu dodává postava Kennetha Branagha, uznávaného specialisty na Shakespeara, který usedl na režisérskou židli. Příběh jedné božské ságy tedy může začít. Nezvedený a nabubřelý Thor (Chris Hemsworth), který maří dílo svého otce Odina (Anthony Hopkins), je vykázán na Zemi, aby zde poznal, jak křehká je rovnováha. Se svým kladivem nerozlučně spjatý hrdina nejprve lidmi opovrhuje, ale postupně se s nimi sbližuje, obzvláště pak s krásnou vědkyní Jane Foster (Natalie Portman). Thora však čeká nelehký úkol – musí se postavit svému bratru Lokimu, který si přeje jeho smrt a neváhá proto rozpoutat peklo na zemi, a zachránit nejen sám sebe, ale také nevinně trpící lidstvo.

Film | 6. 5. 2011 Pá 08.27 | akční, dobrodružný, fantasy | 0 komentářů | 3261x

Rio

Stáhněte si film zde!
rio

Jak létavec ke štěstí přišel? Přece tak, že (zprvu) nelétal. Papouščí skorounikát Blu žije v ideálním přátelském svazku s lidskou sparring partnerkou Lindou, jež ho kdysi odvážně vyrvala ze spárů chtivých pašeráků. Sice se dosud nenaučil létat, jinak jest ovšem takřka univerzálním Lindiným pomocníkem. Idylické soužití netypického dua se ovšem značně zkomplikuje cestou do metropole samby, kam se Blu vypraví za tajemstvím pářecího procesu, jenž hodlá rozlousknout ve společnosti sličné papouščí soukmenovkyně Perly. Pekelné peripetie ovšem na sebe nenechají dlouho čekat. Odporní obchodníci z ptačím masem, zvířena exotická i pouliční, láska rozkošná jak nejlepší fotbal a hlavně nezbytná životní potřeba pořádně si zalétat…to vše v animovaném spektáklu, jež jistě potěší všechny dětské příznivce novodobých bajek. A jejich rodičům i starším sourozenců snad poslouží i jako neškodná náhrada za mnohem hrozivější Čertovu nevěstu.

Film | 4. 5. 2011 St 22.59 | animované, dobrodružný, komedie | 0 komentářů | 3575x

Czech made man

Stáhněte si film zde!
Czech-Made-Man

Tomáš Řehořek, režisér s aktuálně nejlepším vizuálem v Čechách, opět tvrdí muziku místního filmového řemesla. Po debutních Proměnách a narkomanské polodokumentární odyssee Piko je tu v krátké době již se třetím zářezem do své celovečerní filmografie, snímkem Czech made man. Gregořek se nechal volně inspirovat skutečným příběhem obskurní české figury, jež se během nesčetných vzletů a následných pádů postupně vypracovala v samozvaného vládce internetových domén. Vizuální stránka snímku, korunovaná brilantní kamerou renomovaného Antonia Riestry (spolupráce mj. na snímcích Frida, Amorres Perros, Normal či Lidice) skládá osobitou poctu britské neonoirové škole, zejména pak filmům Guye Ritchieho.

Film | 4. 5. 2011 St 22.33 | komedie, drama | 0 komentářů | 10334x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

aCkpeNaUKiZHzRLq kikisek zzz