Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: duben 2011 (4 texty)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Sucker Punch

Stáhněte si film zde!
sucker-punch

Film Sucker Punch je cestou do fantazie holky, která utíká před skutečností. Byla totiž proti své vůli zavřena do blázince, kde se s ní vůbec nemazlí. A právě ve své mysli může překonávat vzdálenosti, čas, pronikat do historie, představit si budoucnost. Právě v tomto světě může prožít řadu dobrodružství, která jí jsou v reálném světě zapovězena. Divoká jízda v žánru fantasy se může naplno rozjet. V boji nezůstane sama, ale po jejím boku stanou ještě čtyři další krásné dívky, které se rozhodnout vybojovat si v tajuplném světě samurajů a všemožné hadí havěti cestu ke svobodě. Stejně tak nepřeberná je paleta jejich zbraní, kterými bojují proti zlu. Další z řady filmů inspirovaných počítačovými hrami je na světě!


Stáhněte si film zde!

Film | 5. 4. 2011 Út 10.11 | akční, pohádka, Thriller | 0 komentářů | 3757x

Hlavně nezávazně

Stáhněte si film zde!
hlavne-nezavazne

Už to tak bude, že když nám někdo zlomí srdce, máme chuť se na city a ty sladké řeči vykašlat. To potkalo i hrdiny filmu Hlavně nezávazně, kteří se láskyplných slov bojí natolik, že připouští cokoliv, ale hlavně nezávazně. Ani jiskra při prvním setkání mezi nimi nepřeskočila a prvnímu sexu dopomohlo moře alkoholu a impulsivní nápad se spolu vyspat. Nakonec svůj vztah přetaví v řadu sexuálních setkání. Film Hlavně nezávazně ovšem není manifestací volné lásky. Milenecká dvojice si brzo uvědomí, že vyžadovat od partnera nevěru je jaksi proti tomu, co se postupně rodí v jejich srdcích. Film Hlavně nezávazně je tak dalším z těch, kde dva mladí k sobě hledají cestu právě přes postel. Myslíte, že to nakonec nezávazně skončí nebo se mezi nimi rozhoří nehynoucí láska?

Film | 5. 4. 2011 Út 09.53 | romantický, komedie | 0 komentářů | 7568x

Rango

Stáhněte si film zde!
rango

Jeden ukecaný chameleon Rango se rozhodl opustit své vyhřáté terárko a vydat se na divoký západ. Po efektní náhodě, kdy přemůže jestřába, který ho pronásledoval, mu obyvatelé městečka uvěří, že by je mohl ochránit před všemi zloduchy z okolí. Rango vystupuje sebevědomě jako jejich šerif. Ale ne vždy se všechno zdaří. Ukazuje se, že sebejistota ještě není zárukou úspěchu. Uchrání Rango městečko? Film je bajkou, tedy příběhem, ve kterém zvířata jednají jako lidé. Zdá se, že je zavařeno na kopec zábavy a nejeden dramatický zvrat.

Film | 5. 4. 2011 Út 09.16 | akční, animované, dobrodružný | 1 komentář | 2708x

Králova řeč

Stáhněte si film zde!
Film Králova řeč

Pro Brity je královská rodina nepostradatelná. V klíčové historické okamžiky stojí hrdě za svým národem a když je třeba, veřejně vystoupí na jeho podporu a proslovem mu dodá sílu. Co však dělat, když na trůn usedne nepříliš sebevědomý panovník s vadou řeči? Film Králova řeč vychází z života britského krále Jiřího VI., který před druhou světovou válkou v roce 1937 usedl na trůn. Rok předtím totiž v lednu zemřel jeho otec král Jiří, v prosinci jeho nástupce starší bratr budoucího krále Jiřího VI. abdikoval, aby si mohl vzít již dvakrát rozvedenou Američanku Wallis Simpsonovou, kterou britská veřejnost nepřijala. Film Králova řeč vypráví o svérázné léčbě logopedické vady za pomoci podivínského terapeuta Lionela Logua, s kterým není jednoduché vyjít. Podaří se nakonec pronést královi svou řeč?

Film | 5. 4. 2011 Út 08.44 | historický, drama | 0 komentářů | 2944x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

aCkpeNaUKiZHzRLq kikisek zzz