Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: prosinec 2011 (4 texty)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Kocour v botách

Stáhněte si film zde!
kocour-v-botach

Na nového Kocoura v botách se těšili nejen všechny děti, ale především příznivci legendárního Shreka. Koucour v botách je jednou z ústředních postav a jeho obliba stoupla do té míry, že pro něj tvůrci Shreka připravili celovečerní snímek. Děj filmu předchází samotnému Shrekovi a my můžeme sledovat, jaké jsou osudy psance, na kterého je vypsána bohatá odměna. Kocour se rozhodne získat tři kouzelné fazolky a shodou okolností se ocitne tváří v tvář svému nejlepšímu příteli z mládí, Valdovi Cvaldovi. Valda ho však tenkrát podrazil a z kocoura se stal psanec. Přesto všechno se kocour s Valdou znovu spřáhne a do party vezmou i mazanou kočičí zlodějku Čiči tlapičku. Vydají se vstříc nebezpečí a utkají se s drsnými zločinci Jackem a Jillem. Během svého putování zachrání rodné město, navštíví vzdušné zámky a pokusí se očistit svou pověst. Pokud vás zajímá, jak to všechno dopadne, nenechte si nového Kocoura v botách ujít. Můžete se těšit na vtipné hlášky, které jsou typické pro Shreka a skvělý dabing v podání hollywoodských hvězd jako jsou Antonio Banderas či Salma Hayek.


Stáhněte si film zde!

Film | 12. 12. 2011 Po 14.43 | animované, dobrodružný, pohádka | 0 komentářů | 3442x

Hranaři

Stáhněte si film zde!
hranari

Zdá se vám, že se v poslední době na filmová plátna dostává čím dál méně českých krimi thrillerů? Pokud jste příznivci tohoto žánru, jistě vám neunikla novinka s názvem Hranaři. Snímek pojednává o osudu dvou podnikatelských manželských párů, manželů Hložových a Slámů, které si rozhodně nemohou na nic stěžovat. Hložová (Kateřina Brožová) stojí společně se Slímovou (Vilma Cibulková) v čele agentury s hosteskami, Sláma (Miroslav Etzler) má stavební firmu a Hlož (Saša Rašilov) zase bezpečnostní agentur . Sláma se rozhodne získat stůj co stůj velkou stavební zakázku a zatáhne do toho i nic netušícího kamaráda Hlože. Proti Slámovi však stojí Spolek pěti, kterým sekunduje radní s přezdívkou Lulu (Jiří Langmajer). Sláma se rázem ocitne ve světě sledování, odposlechů, nedůvěry a nevyjasněných vražd. Ve filmu Hranaři se sice objeví oblíbené tváře, o kvalitě snímku by se však dalo polemizovat. Režisér Tomáš Zelenka podle většiny diváků selhal. Zajděte si na Hranaře do kina a posuďte sami.

Film | 12. 12. 2011 Po 14.29 | krimi, drama, český | 0 komentářů | 5592x

Perfect Days - I ženy mají své dny

Stáhněte si film zde!
perfect-days

Dobrých českých komedií není nikdy dost a proto byl snímek Perfect days od režisérky Alice Nellis netrpělivě očekáván. Po vynikajících Tajnostech a průměrném snímku Mamas and Papas natočila Nellis komedii, ve které se objevuje mnoho známých tváří. Ty jsou na Perfect days největším lákadlem. Erika (Ivana Chýlková) je poměrně spokojená televizní hvězda, která má velký byt s terasou, spoustu volného času a svobody. Je jen jedna věc, kterou nemá a po které o to více touží – dítě. Erika se rozhodne pořídit si dítě stůj co stůj, ale její plán nabourá mladý barman Adam (Vojta Kotek). Pokud vás zajímá, jak celá šlamastika dopadne, nenechte si Perfect days ujít. Po boku Ivany Chýlkové a Vojty kotka se objeví populární Bob Klepl, Ondřej Sokol či Zuzana Kronerová. Pokud čekáte trochu „jinou“ oddechovou komedii, budete nadšeni. V případě, že se těšíte na drama, asi vám snímek příliš nesedne.

Film | 6. 12. 2011 Út 18.53 | český, komedie | 0 komentářů | 17722x

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část

Stáhněte si film zde!
twilight-rozbresk-1

Málokterý film budí v současné době takovou pozornost, jako Twillight sága. Slovo populární je v souvislosti s Twillight ságou velmi nepřesné. Sága o upírech si po celém světě získala desítky milionů fanoušků a vydělala obrovské peníze. Předposlední díl série byl velmi dlouho očekáván a splnil všechna očekávání. Znovu se setkáte s hlavními protagonisty, tedy Bellou (Kristen Steward) a Edwardem (Robert Pattinson), kteří se po strastiplných dobrodružstvích vezmou. Jejich společné soužití vyústí v Bellino těhotenství, které přináší mnoho komplikací. To, co je pro lidi požehnáním je pro vztah člověka s upírem obrovskou hrozbou. Pokud vás zajímá, jak vše dopadne, tedy respektive jak dopadne první část posledního dílu série, určitě si Rozbřesk nenechte ujít. Uvidíte také další populární postavy jako je vlkodlak Jacob Black a další členy Edwardovy rodiny. O režii se postaral Bill Condon a připravil pro nás 116 minut nefalšované upíří zábavy.

Film | 6. 12. 2011 Út 18.39 | romantický, fantasy, Thriller | 0 komentářů | 4637x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

cXMMTrHt kikisek zzz