Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: říjen 2011 (4 texty)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Johny English se vrací

Stáhněte si film zde!
johny-english-se-vraci

Všichni příznivci britské filmové superstar Rowana Atkinsona, alias Mr.Beana, se již jistě nemohou dočkat, až si zajdou na nové příhody agenta Johnyho Englishe. Ten bude mít velmi těžký úkol v podobě záchrany čínského premiéra, který se chystá na cestu do Velké Británie. Johny English zrovna medituje v tibetském klášteře, kam se uchýlil po sérii katastrof, které způsobil. Nová šéfka tajné služby MI7 Pamela Thorntonová, kterou hraje Gillian Andersová, si nechá pro Johnyho zavolat. Na jejím oddělení se to jenom hemží dvojitými agenty a ona se nemůže na nikoho spolehnout. Johny dostane parťáka zelenáče agenta Tuckera (Daniel Kaluuya), který se do odhalování spiknutí proti premiérovi pustí s obrovskou vervou. Situaci zkomplikuje krásná psycholožka Kate Summer (Rosamunde Pike), do které se Johny zakouká. Pokud chcete jak šlamastika v britském impériu dopadne, určitě si na nového Johnyho Englishe zajděte do kina.


Stáhněte si film zde!

Film | 18. 10. 2011 Út 13.44 | komedie, akční, dobrodružný | 0 komentářů | 4234x

Kamarád taky rád (Friends with Benefits)

Stáhněte si film zde!
kamarad-taky-rad

Sychravý a deštivý podzim přímo vybízí k návštěvě kina. Pokud si chcete zlepšit náladu, určitě Vám přijde vhod nějaká romantická komedie. Těch není nikdy dost a v současné době na stříbrném plátně kraluje snímek Kamarád taky rád, který natočil Will Gluck. Těžko říct, jestli je lákadlem velmi vtipná zápletka či Justin Timerlake v hlavní roli. Ten coby Dylan nemá ani pomyšlení na usedlý život. Na radu newyorčanky Jamie (Mila Kunis) vezme vysněnou práci v New Yorku. Zde se s Jamie blíže seznámí a oba si uvědomí, že jsou si velmi podobní. Mají za sebou nespočet zkrachovalých vztahů a úplně zanevřeli na lásku. Stanou se z nich velmi blízcí přátelé, kteří se rozhodnou rozšířit své přátelství o nezávazný sex bez „jakýchkoliv emocí“. Pokud Vás zajímá, jak se situace vyvine a zda se z přátelství stane něco více, nenechte si Kamarád taky rád ujít. Jde o velmi příjemné zpestření, které Vám určitě vykouzlí úsměv na tváři.

Film | 18. 10. 2011 Út 12.07 | komedie, romantický | 0 komentářů | 5876x

Alois Nebel

Stáhněte si film zde!
alois-nebel

Na stříbrná plátna českých kin se dostal velmi netradiční kousek s názvem Alois Nebel. Jde o animované drama, které režíroval Tomáš Luňák a je zajímavé především netradičním způsobem animace, který nemá u českých filmů obdoby. Děj je zasazen do Bílého potoka v Jeseníkách v předrevolučním období v roce 1988. V hlavní roli se představí výpravčí Alois Nebel, kterého hraje Miroslav Krobot. Nebel je tichý samotář, kterému se čas od času zjevují prapodivné výjevy z násilného odsunu Němců po 2.světové válce. V nich se mu velmi často objevuje oběť násilného trestného činu Dorothe (Tereza Voříšková). Nebel se díky svým halucinacím dostane do blázince a o místo výpravčího přijde. Poté, co ho propustí se vydá do Prahy hledat novou práci u dráhy. Najde zde sice svou životní lásku toaletářku Květu (Marie Ludvíková), ale nakonec se rozhodne vrátit do hor, aby zde vybojoval závěrečný souboj se svými chmurnými vizemi do minulosti. Film má strhující atmosféru temného jesenického podhůří a zaujme všechny příznivce netradičních snímků.

Film | 10. 10. 2011 Po 13.34 | animované, akční, drama | 0 komentářů | 4920x

Drive

Stáhněte si film zde!
drive

Měli byste přehodnotit film, na jaký film se chystáte a místo toho si koupit lístek na novinku s prostým, leč zcela výstižným názvem Drive. Pokud jste viděli oficiální plakát k tomuto filmu, pak pro Vás nebude žádnou novinkou, že v hlavní roli není nikdo jiný, než fenomenální Ryan Gosling. Ano, přesně ten, který se svým bručivě-medovým hlasem zaryl do srdcí mnoha fanoušků (tedy spíše fanynek) díky úžasnému snímku Zápisník jedné lásky. O tom, že Gosling není sezónním hercem dokazuje počet filmů, do kterých je obsazován. Ve filmu Drive hraje řidiče, který se přes den živí jakožto kaskadér a v noci šoféruje akce pro podsvětí. Manažer Řidiče má v plánu koupi závodního vozu, aby se Řidič mohl účastnit profesionálních závodů. Investorem však není nikdo jiný, než místní boháč, jehož příjmy rozhodně neplynou z poctivého obchodu. V tu chvíli děj zkomplikuje Řidičova sousedka Irene, se kterou se blíže seznámí. Pokud Vás zajímá, zda dokáže Gossling coby rozpolcený Řidič uchránit sebe i Irene, zajděte si na film Drive do kina.

Film | 1. 10. 2011 So 11.10 | akční, krimi, Thriller | 0 komentářů | 1530x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

aCkpeNaUKiZHzRLq kikisek zzz