Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: srpen 2010 (4 texty)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Poslední vládce větru (The Last Airbender)

Stáhněte si film zde!
Poslední vládce větru – The Last Airbender

Vzduch, Voda, Země, Oheň. Čtyři národy spojené osudem, když Ohnivý národ všem ostatním vyhlásí válku. Uplynulo celé jedno století od jejího začátku, přesto na obzoru není vidět naděje na její ukončení. Statečný bojovník Aang (Noah Ringer) zjistí, že je posledním Avatarem, schopným ovládat všechny čtyři elementy. Spojí se s Katarou (Nicola Peltz), která ovládá vodní živel a jejím bratrem Sokkou (Jackson Rathbone) ve snaze nastolit ve válkou zmítaném světě klid a mír.Akční fantasy Poslední vládce větru se inspirovalo pupulárním animovaným televizním seriálem. (oficiální text distributora)


Stáhněte si film zde!

Film | 24. 8. 2010 Út 12.28 | rodinný, fantasy, dobrodružný | 0 komentářů | 7776x

Čarodějův učeň (The Sorcerer's Apprentice)

Stáhněte si film zde!
Čarodějův učeň – The Sorcerer's Apprentice

Balthazar Blake (Nicolas Cage) je čarodějným mistrem, který se v současném Manhattanu snaží ubránit město před svým úhlavním nepřítelem Maximem Horvathem (Alfred Molina). Balthazar na to ale sám nestačí, a proto vyhledá pomoc Davea Stutlera (Jay Baruchel), zdánlivě obyčejného člověka, který v sobě ale ukrývá netušené možnosti, a učiní z něj navzdory jeho pochybám svého učně. Čaroděj svého nedobrovolného žáka v rychlosti zasvětí do základů tajného umění magie a kouzel a společně se tato neobvyklá dvojice pokouší s pomocí svých schopností postavit jedněm z nejagresivnějších a nejzákeřnějších čarodějů všech dob. Dave je nucen v sobě najít veškerou odvahu k tomu, aby jako Čarodějův učeň svůj výcvik přežil, zachránil město a získal srdce své vyvolené. (oficiální text distributora)

Profesionální recenze filmu Čarodějův učeň

Film | 24. 8. 2010 Út 12.20 | akční, fantasy, drama | 0 komentářů | 6646x

Expendables - Postradatelní

Stáhněte si film zde!
the-expendables-postradatelni

Vojáci, kteří jsou vysláni do prvních liní, obvykle boj nepřežijí. A do takové nepříjemné situace se dostane i parta zabijáků kolem Barneyho Rosse (Sylvester Stallone). Neohrožený zabiják, který nemá strach, ani emoce, šikovný stratég a vůdce Barney pouští do akce se společně se svými nohsledy, odborníky na nejrůznější zbraně a způsoby boje – Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Hale Caesar (Terry Crews), Toll Road (Randy Couture) a Gunnar Jensen (Dolph Lundgren). Ostrovní bitka tak zavání velkou porcí dobrodružství, kdy nepřítelem je i někdo z nich. Ale kdo?

Profesionální recenze filmu Expendables – Postradatelní

Film | 24. 8. 2010 Út 10.27 | akční, dobrodružný, Thriller | 0 komentářů | 6600x

Zatím spolu, zatím živi (Knight and Day)

Stáhněte si film zde!
zatim-spolu-zatim-zivi-knight-and-day

V akční komedii Zatím spolu, zatím živi si dají rande naslepo Tom Cruise s Cameron Diaz. To ovšem nebohá dívka netuší, že její nápadník má tak trochu jiné povolání. Všechno napovídá tomu, že je tajný superšpión a zrovna mu jde někdo po krku. Prožije tak rande, na které se hned tak nezapomíná a přitom oba zjistí, že jediní, na koho se mohou spolehnout jsou oni. Čeká je jízda plná nebezpečí, aut, motorek, pistolí a kulometů.

Film | 3. 8. 2010 Út 12.14 | akční, komedie, Thriller | 0 komentářů | 4765x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

aCkpeNaUKiZHzRLq kikisek zzz