Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: duben 2010 (4 texty)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Nezapomeň na mě (Remember Me)

Stáhněte si film zde!
nezapomen-na-me-remember-me

Romantický film se současným idolem všech dívek Robertem Pattisonem, který je podle časopisu People jedním z nejvíce sexy mužů planety. Do dívčích srdcí se nesmazatelně zapsal svými rolemi v sáze Stmívání a v Harry Potterovi. Ve filmu „Nezapomeň na mě“ hraje rebelujícího mladíka, jenž se zamiluje do dívky v podání Emilie de Ravin (např. seriál Ztraceni). Jejich nečekaná láska musí projít silnou zkouškou způsobenou tragédií v obou rodinách. Role otců ztvárnili James Bond Pierce Brosnan a oscarový Chris Cooper. (oficiální text distributora)

Profesionální recenze filmu Nezapomeň na mě


Stáhněte si film zde!

Film | 10. 4. 2010 So 13.31 | drama | 6 komentářů | 17296x

I love You Phillip Morris

Stáhněte si film zde!
I-love-You-Phillip-Morris

Skutečný Steven Jay Russel se proslavil mnoha bizarními útěky z vězení, které realizoval vždy v pátek 13. Vydával se za soudce, lékaře, údržbáře… Při jednom útěku přepadl banku, když ho zatkli předstíral infarkt a v nemocnici tvrdil, že má AIDS… Další útěk se mu zdařil, když si přebarvil vězeňský mundůr na zeleno a vydával se za bachaře… Poslední útěk se mu povedl v roce 1998 a po něm následoval trest 144 let za mřížemi. Bylo mu naměřeno IQ 169.

Film | 10. 4. 2010 So 13.08 | komedie, drama | 0 komentářů | 4244x

Muži, co zírají na kozy

Stáhněte si film zde!
muzi-co-ziraji-na-kozy

Reportérpvi Bobu Wiltonovi se rozpadlo manželství a v práci ne a ne najít ten správný trhák, kterým by zaplnil sloupky novin. Náhle potkává agenta speciální vojenské jednotky Lyna Cassadyho a ten mu postupně začíná odhalovat jedno z nejšílenějších tajemství americké armády. Přísně tajný projekt měl za cíl cvičit vojáky v okultních vědách a například pomocí síly myšlenky měnit svět kolem sebe nebo předpovídat budoucnost. V praxi však uplatnění takových schopností působí více jak komicky. Bob se střetne s nečekanými problémy.

Recenze filmu Muži, co zírají na kozy

Film | 10. 4. 2010 So 12.57 | komedie, akční | 0 komentářů | 5475x

Jak vycvičit draka

Stáhněte si film zde!
dragon-jak-vycvicit-draka

Proslulé filmové studio DreamWorks vyráží po hitech jako Shrek nebo Kung Fu Panda opět do boje o nejmladší diváky. Tentokrát nasadila trojrozměrného dráčka a Vikingy, jejichž dobrodružství se odehrává na drsném severu. Vikingský klouček Škyťák však není zdaleka tak drsný jak okolní zem a jeho vikingští rodičové. Nehodlá se smířit s tím, že by musel bojovat s draky, kteří jeho vesnici permanentně škodí. Možná proto, že nemá tolik svalů jako jeho příbuzní, možná proto, že prostě jen víc používá hlavu. Zkouškou dospělosti v téhle vikinské vesnici je však povinnost zabít draka. Když jednoho takového málem zabije, setká se v jeho očích s něčím, co nadobro změní jeho život. Teď jen přesvědčit ostatní o tom, jací draci ve skutečnosti jsou.

Film | 10. 4. 2010 So 12.16 | animované, pohádka, romantický | 0 komentářů | 16353x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

aCkpeNaUKiZHzRLq kikisek zzz