Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: prosinec 2010 (6 textů)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Tron: Legacy 3D

Stáhněte si film zde!
tron-legacy-3d

Do našich kin zamířilo další 3D high-tech dobrodružství, které si nejlépe vychutnáte právě v sálu kina. Děj filmu Tron: Legacy je zasazen do reality nul a jedniček, světa za monitorem, o kterém se nám zatím snad jen zdálo. Divácký zážitek má být podle tvůrců naprosto odlišný od toho, na co jsme dosud zvyklí a film nás má uchvátit jako žádný jiný. To se lehko řekne, ale po takových digitálních vychytávkách jako Avatar nebo dalších propracovaných 3D podívaných je trochu troufalé něco podobného tvrdit. Hrdinou snímku Tron: Legacy je Sam Flynn, který vyšetřuje na vlastní pěst, co se stalo s jeho nezvěstným otcem, legendárním tvůrcem počítačových her. Když z jedné z otcových video her dostane záhadnou zprávu, zjišťuje, že otec žije už dvacet let v digitálním světě. Tam se vydává i jeho syn doprovázený neohroženou bojonicí Quorrorou. Společně se Samovým otcem svedou boj o svůj život.

Profesionální recenze filmu Tron: Legacy 3D


Stáhněte si film zde!

Film | 23. 12. 2010 Čt 22.29 | akční, Sci-Fi, dobrodružný | 0 komentářů | 3896x

Paranormal Activiy 2

Stáhněte si film zde!
paranormal-activity-2

Jak děsivé a autentické mohou být záběry amatérské kamery se ukázalo v trháku Záhada Blair Witch a už první díl snímku Paranormal Activity to plně potvrdil. Tehdy jednoduchá zápletka mladé dvojice vystrašené řáděním tajemného démona skončila tragédií. Konec snímku byl navíc uvozen tvrzením, že se jedná o autentické záběry nalezené policií a uveřejněné se svolením pozůstalých. Zlý démon se zatím o svou část z vydělaných 200 milionů dolarů nepřihlásil. Nízkorozpočtový kasovní trhák nyní vstupuje do kin ve svém druhém pokračování a láká do sálů zejména ty, kteří se rádi bojí záhadného vrzání, bouchání dveří a tajemných šepotů. Snímek Paranormal Activity 2 vám ani ve svém pokračování samozřejmě nebude vysvětlovat, čím nás tento strach přitahuje. Na divácích milujících záhady, napětí, strach a také to občasné leknutí vydělá opět nemalé částky. A sami si přiznejme, kdopak z nás by se občas nechtěl tak trochu bát?

Profesionální recenze filmu Paranormal Activiy 2

Film | 23. 12. 2010 Čt 22.20 | horor, Thriller | 0 komentářů | 3223x

Na doraz

Stáhněte si film zde!
na-doraz

Obdivovatelky Roberta Downey Jr. mohou začít opět šílet po Sherlocku Holmesovi přichází do kin další film s tímto hercem tentokrát je to snímek Na doraz. Road trip o dvojici mužů, které svedou dohromady neskutečné náhody. Zápletka je vcelku nevinná Robetr Downey Jr. o v roli Petera Highmana míří za svou rodící ženou. Musí ale spěchat, a tak se kolem této situace strhne neskutečná mela, která vyústí v nejednu kolizi. Můžeme se těšit na zběsilé honičky, rychlá auta a jízdu, jejíž zběsilost nám vletí do vlasů.

Film | 18. 12. 2010 So 08.27 | komedie, dobrodružný, rodinný | 0 komentářů | 4202x

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka

Stáhněte si film zde!
letopisy-narnie-plavba-jitrniho-poutnika

Edmund a Lucinka, dvě nejmladší z dětí Pevensieových tráví prázdniny u svých příbuzných společně se svým nesnesitelným bratrancem Eustacem. Často tu vzpomínají na Narnii a na dobrodužství, které tam zažili, když jednoho dne z ničeho nic ožije obraz lodi, který visí v Lucinčině pokoji a oni se skrz něj dostávají zpátky do Narnie. Bohužel i s bratrancem Eustacem. Z moře, kam se pomocí obrazu přenesly, je zachraňuje král Kaspian desátý, kterému děti v předchozím díle, společně se sourozenci Petrem a Zuzanou, pomohly ke královskému trůnu. Nyní se mladý král na své lodi s podivným názvem Jitřní Poutník vydává splnit svou přísahu a najít sedm ztracených lordů z Narnie, kteří se kdysi dávno ztratili během nebezpečné výpravy. Pevensieovi si samozřejmě takové dobrodružství nemohou nechat ujít, jsou štastni, že jsou zpět v kouzelném království a tak opět stanou po Kaspianově boku a plují s ním podél nebezpečných ostrovů, ale také přátelskými vodami a všude zažívají veliká dobrodužství. Na konci své cesty stanou až na samém konci světa… (oficiální text distributora)

Profesionální recenze filmu Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka

Film | 13. 12. 2010 Po 09.55 | dobrodružný, rodinný, fantasy | 0 komentářů | 6381x

Megamysl

Stáhněte si film zde!
megamysl

Z mimozemského dítka, které přistálo na Zem z náruče rodičů na planetě řítící se do záhuby, nemusí vyrůst zrovna Superman. Tenhle klouček se svojí raketkou se totiž vyloupl uprostřed věznice a bachaři nakonec dali na úpěnlivé prosby vězňů, aby si ho mohli nechat. Dítko tak dostalo to nejlepší vychování na cestě k zločinné elitě. Svoje kratochvíle Megamysl tráví bojem se svým protivníkem dobrotivým Metronomem. Který sklízí ovace celé naší planety. Je to jasný signál, že přes antihrdiny stylu Shreka se hollywoodská animovaná tvorba dopracovala k čistým záporákům podobně jako ve filmu Já, padouch. V kinech si můžete vychutnat 3D verzi.

Profesionální recenze filmu Megamysl

Film | 13. 12. 2010 Po 09.43 | animované, komedie, rodinný | 0 komentářů | 3979x

Tacho

Stáhněte si film zde!
tacho

Příběh jedné osudové havárie a především nejdůležitějšího závadu sezóny závodníka Alexe, který je pro vítězství odhodlán udělat téměř vše. Stejně jako ostatní závodníci z Německa, Slovenska či Anglie vstupující do závodu zas se svými životními osudy. Alexův spolujezdec byl však při zmíněné dopravní nehodě zraněn a nový parťák se hledá marně. Nakonec do Alexova auta naskočí půvabná Lucie, která sice nemá vůbec žádné zkušenosti, ale za to pořádný tah na branku. Je odhodlána společně s Alexem zvítězit. Ano, tušíte správně, v čele závodu se ocitne Daniel Landa jako Alex pod režijní taktovkou své ženy Mirjam Landové.

Profesionální recenze filmu Tacho

Film | 13. 12. 2010 Po 09.12 | akční, drama, komedie | 2 komentáře | 28018x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

aCkpeNaUKiZHzRLq kikisek zzz