Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: červen 2009 (6 textů)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Stáhni mě do pekla online

Stáhněte si film zde!
Stáhni mě do pekla

Hororový příběh si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít – smrtící kletbu! Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice. (oficiální text distributora)


Stáhněte si film zde!

Film | 25. 6. 2009 Čt 18.11 | horor, Thriller | 1 komentář | 18386x

Hannah Montana online

Stáhněte si film zde!
Hannah-Montana online

Walt Disney Pictures přinášejí v extravagantním celovečerním filmu na stříbrné plátno televizní fenomén ze stanice Disney Channel. Miley Stewart (Miley Cyrus) se snaží stíhat školu, přátele a ještě svou tajnou identitu, popovou hvězdu. Když stoupající popularita Hannah Montany hrozí tím, že ovládne celý její život, je ochotna to podstoupit. Její otec (Billy Ray Cyrus) ji proto odveze domů do Crowley Corners v Tennessee, aby poznala skutečný život, čímž spustí dobrodružství plné takové dávky legrace, smíchu a romantiky, že si to ani Hannah Montana nedokázala představit. (oficiální text distributora)

Film | 19. 6. 2009 Pá 08.57 | komedie, rodinný | 69 komentářů | 73755x

Terminator Salvation online

Stáhněte si film zde!
Terminator Salvation online

Film „Terminator Salvation“ je zasazen do post-apokalyptického roku 2018. Christian Bale hraje Johna Connora, muže určeného osudem k tomu, aby vedl lidský odpor vůči Skynetu a jeho armádě Terminátorů. Ale budoucnost, na kterou byl Conner připravován, se částečně změní tím, že se objeví Marcus Wright (Sam Worthington), cizinec, jehož poslední vzpomínkou je, že byl mezi mrtvými. Conner musí rozhodnout, zda byl Marcus poslán z budoucnosti nebo zachráněn z minulosti. Jak Skynet připravuje svůj konečný útok, Conner a Marcus se oba vydávají na odyseu, která je přivede do srdce Skynetu, kde se dozvídají hrozivé tajemství, které stojí za možným vyvražděním lidstva.

Poslední pokračování filmu „Terminátor“ s názvem „Terminator Salvation” režíruje McG podle scénáře od Michaela Ferrise a Johna Brancato. (oficiální text distributora)

Film | 13. 6. 2009 So 20.53 | akční, Sci-Fi, dobrodružný | 0 komentářů | 48458x

Holka z města

Stáhněte si film zde!
Holka z města

Když vysoce postavená konzultantka jedné potravinářské firmy Lucy Hillová (Renée Zellweger) dostane nabídku, aby v Minnesotě zreorganizovala továrnu na jogurty, považuje to za velkou výzvu a kariérní postup. Co se však stane, když ambiciózní a poněkud arogantní žena z Floridy, která je zvyklá na svůj životní styl velkoměstské manažerky, dostane do zasněženého zapadákova, kde lišky dávají dobrou noc? Jak už to tak bývá, Lucy se musí nejprve potýkat se všemi svými špatnými vlastnostmi, kvůli kterým zrovna nepadla místním obyvatelům do oka. Postupně se však zbavuje své tvrdosti a posedlosti kariérním postupem a když dostane příkaz, aby uzavřela podnik, kvůli čemuž by přišla spousta lidí o práci, musí přehodnotit své priority a cíle, aby zachránila město. A protože lze očekávat, že kromě svého lepšího já nalezne Lucy v novém domově také nové přátele a lásku, nestojí romantice okořeněné trochou humoru nic v cestě.

Film | 4. 6. 2009 Čt 02.22 | romantický, komedie | 0 komentářů | 10369x

Jménem krále

Stáhněte si film zde!
jmenem-krale

Jak už to ve středověku bývá, když jsou vztahy mezi dvěma znesvářenými rody na ostří nože, není nad lepší řešení, než zařídit mír sňatkem svých potomků. Nejinak je to i v novém českém filmu, který se odehrává ve 13. století, kdy království českému a markrabství moravskému vládne Přemysl Otakar II. Ten také vysílá na zásnuby dětí pánů z Dubé a Vartemberka svého zástupce Oldřicha z Chlumu (Karel Roden), který se od počátku musí potýkat s vyšetřováním tajemných vražd. Nejprve je to neznámý kupec, později purkrabí a nakonec i samotný Markvart z Vartemberka, kterého někdo vyhodil z okna vlastní ložnice. Kdo stojí za všemi těmito vraždami? A existuje mezi nimi nějaká souvislost? A co víc, zásnubami není křehký mír ani zdaleka zaručen! Mladí snoubenci se navzájem nechtějí – Ludmila (Klára Issová) si Beneše z Dubé (David Prachař) vzít nechce a on sám spíše než po své předurčené nevěstě pokukuje po vdově po Markvartovi Kláře (Markéta Hrubešová). Bude mír?

Film | 4. 6. 2009 Čt 02.13 | historický | 0 komentářů | 11208x

Noc v muzeu 2

Stáhněte si film zde!
Noc v muzeu 2

Poté, co Larry (Ben Stiller) opustil málo placenou práci hlídače muzea, stal se úspěšným vynálezcem. Ale přestože ho jeho nová práce velmi baví, úplně spokojený není. Stále totiž vzpomíná na neopakovatelné dobrodružství, které před časem zažil v muzeu, jehož exponáty na noc ožily. Jak by mohl předpokládat, že jeho nejoblíbenější vystavované kousky jsou považovány za zastaralé a převezeny do největšího muzea na světě – muzea Smithsonian ve Washingtonu? A co víc, že se zde jedni z největších světových padouchů – egyptský vládce Kahmunrah, car Ivan Hrozný, vojevůdce Napoleon Bonaparte a mafián Al Capone chystají spojit, zmobilizovat všechny své přívržence a ovládnout svět? Naštěstí se miniaturnímu kovbojovi Jedediahovi (Owen Wilson) podaří zavolat Larrymu, a ten poté, co mu Jedediah popíše hrozící katastrofu, neváhá ani na okamžik a se svými starými přáteli Teddym Rooseveltem, Octaviem, Sacajawe a Attilou Hunem se rozhodne nastolit v muzeu pořádek.

Film | 4. 6. 2009 Čt 01.52 | akční, fantasy, komedie | 6 komentářů | 36018x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

cXMMTrHt kikisek zzz