Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: květen 2009 (8 textů)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Normal

Stáhněte si film zde!
normal

Jeho pověst se může rovnat pověsti, kterou si vysloužil londýnský Jack Rozparovač. Zabíjí bez zábran – zvířata, muže i ženy. Proč se ale ke svým vraždám sám přiznal? A co tím sleduje? Normal je film natočený podle skutečné události. Milan Kňažko v roli Pavla Kurtena, který během svého zběsilého řádění od února 1929 do října 1931 připravil o život osm lidí a bezpočet dalších napadl, přesvědčivě ztvárňuje člověka, který se sám vzdal policii a odmítá, aby ho jeho obhájce (Pavel Gajdoš) nechal prohlásit za choromyslného. Ambiciózní právník se ale nevzdává, proto je nucen ponořit se do Kurtenova případu hlouběji. Ovšem jakmile to udělá, vyvstává před ním celá řada otázek. Co je motivem Kurtenových šokujících činů? Jaká je skutečná role vrahovy tajemné manželky (Dagmar Havlová) v případu? Ale hlavně: Jakou roli napsal tento inteligentní vrah svému obhájci? Protože vše nasvědčuje tomu, že „český Hannibal“ ještě neřekl své poslední slovo. Šílený a geniální vrah totiž i po uvěznění rozehrává svůj další smrtící scénář a příběh spěje ke strhujícímu finále.

Více o filmu Normal


Stáhněte si film zde!

Film | 28. 5. 2009 Čt 16.06 | Thriller, drama | 0 komentářů | 6959x

Krvavý Valentýn

Stáhněte si film zde!
Krvavý Valentýn

Je to už deset let, co se v malém hornickém městečku Harmony stala nešťastnou náhodou tragédie, která celému městečku úplně změnila život. Mladý a nezkušený horník Tom Hanninger tu totiž zavinil nehodu, při níž zůstalo v dole uvězněno pět mužů. A všech pět také v důlní šachtě zemřelo. Avšak šestý z nich, Harry Warden, přežil. Ovšem leží v kómatu. Vše se změní rok poté, kdy se z kómatu probere, brutálně krumpáčem zavraždí dvaadvacet lidí a zmizí v útrobách štol. Ani deset let po tragédii však není na vše zapomenuto. A Toma Hanningera, kterého provází stín minulosti, přivábí do města city k jeho bývalé přítelkyni Susan. Ta se však mezitím provdala za Tomova přítele, šerifa Alexe. Na svatého Valentýna se však vrací zpět něco z temné minulosti. Záhadný přízrak s crossoverovou maskou na hlavě a krumpáčem v ruce se vydává na svou zabijáckou pouť. Tomovi, Alexovi i Susan je stále jasnější, že to může být jen jediný člověk – Harry Warren, který se pro ně vrátil. Peklo začíná!

Film | 28. 5. 2009 Čt 16.00 | horor, Thriller, krimi | 3 komentáře | 10146x

Rychlí a zběsilí

Stáhněte si film zde!
Rychlí a zběsilí

Pro všechny fanoušky rychlých kol a naleštěných bouráků připravil režisér Justin Lin dokonalé orgie. Luxusní vybavení, nablýskaná kapota a show ve stylu Need for Speed může začít – a to již počtvrté! Tentokrát byl ovšem název filmu personifikován. Už žádné „rychle a zběsile“, jen ať je vidět, kdo nebezpečně rychlá auta řídí! Tentokrát nás příběh vyznavačů školy smyku zavádí do Dominikánské republiky, kde si parta Dominica Torretta (navrátivší se Vin Diesel, který si drobným „štěkem“ v předchozí Tokijské jízdě připravil půdu) dělá zálusk na rychlou a zběsilou krádež „pár litrů“ benzínu z jedoucího konvoje. Hned nato se ocitáme v Los Angeles, kde na scénu přichází Brian O’Conner (Paul Walker) známý z prvního a druhého filmu série. Ten ovšem stojí na druhé straně zákona – zůstal věrný policii. Když při rozkrývání obchodu s drogami získá možnost dostat se na kobylku pašeráckému gangu, neváhá ani na vteřinu, opráší svůj „zběsilý“ řidičák a přihlásí se do závodu, který rozhodne, kdo se stane jejich námezdním jezdcem. Stejný cíl, přestože rozdílně motivován, však sleduje i Torrett. Oba se tak sejdou na startu nelegálního závodu a zběsilá jízda plná smyků, prodřených pneumatik a rafiček tachometru proklatě vysoko může začít!

Recenze filmu Rychlí a zběsilí

Film | 28. 5. 2009 Čt 15.52 | akční | 0 komentářů | 10290x

Monstra vs. Vetřelci

Stáhněte si film zde!
Monstra vs. Vetřelci

Když se úplně obyčejná kalifornská holka Susan Murphyová měla vdávat, myslela si, že je to ten nejdůležitější den v jejím životě. To ovšem netušila, jak blízko je mnohem krutější pravdě. Přesně ten den na ni totiž spadl meteorit plný a kosmického slizu, což jí navždy změnilo život. Místo aby trávila líbánky se svým vyvoleným, musí se Susan potýkat s takovým „drobným“ problémem. Vyroste totiž do výšky patnácti metrů! A než se svého budoucího manžela stačí zeptat, jestli tahle „maličkost“ nezabrání tomu, aby si o pár hodin později řekli u oltáře své „Ano“, zaútočí na Susan speciální vojenská jednotka, která ji uvězní v tajném vládním komplexu. Tady Susan alias Enormika zjišťuje, že svět obývají další poněkud odlišné bytosti, které slouží jako předmět výzkumu. Situace se změní ve chvíli, kdy na Zemi přistane záhadný mimozemský robot a jediní, kdo se mu dokáží postavit, jsou monstra jako Susan, geniální vědec Doktor Šváb, rosolovitý a nezničitelný B. O. B. či sto metrů dlouhá larva jménem Hmyzosaurka. Jedinečná příležitost zachránit Zemi před zničením a získat tak uznání začíná!

Film | 24. 5. 2009 Ne 20.51 | animované, dobrodružný, Sci-Fi | 2 komentáře | 9938x

Příběh o Zoufálkovi

Stáhněte si film zde!
Příběh o Zoufálkovi

Kouzelné království se chystá na každoroční polévkovou slavnost. Když ale dojde k nešťastné tragédii, která králi zlomí srdce a princezně Hrášce přivodí bolavé osamění, přijdou všichni poddaní o polévku. Do odvolání. Nebo alespoň do doby, než přijde někdo, kdo dokáže situaci změnit. Bude jím právě narozený ušatý myšák Zoufálek? Zoufálek totiž není jako ostatní myšky, mezi nimiž žije. Je odvážný a inteligentní, nebojí se koček – dokonce si je kreslí na papír a dává jim jména. A co víc, místo aby knihy jedl, čte je, a místo aby před lidmi utíkal, povídá si s nimi! Takovou drzost nedokáží ostatní myši Zoufálkovi odpustit, proto musí být potrestán. Je uvržen do temnoty, odkud vyjede jako rytíř v černé blyštivé zbroji, o čemž odjakživa snil. Osud království (lidského i myšího) i život princezny bere do svých rukou a dokud mu bude jeho odvaha stačit, nevzdá se! To by v tom byl čert, aby si odvážná myš nezasloužila od svých krajanů uznání. Příběh o Zoufálkovi je adaptací jedné z nejoblíbenějších dětských knížek současnosti.

Film | 24. 5. 2009 Ne 20.38 | animované, komedie, dobrodružný | 0 komentářů | 4028x

Bolt - pes pro každý případ

Stáhněte si film zde!
Bolt – pes pro každý případ

Bolt není jako ostatní obyčejní psi, kterých po světě běhají stovky. Je jiný, výjimečný! Nebo si to aspoň o sobě myslí. Věří tomu, že byl speciálně vyšlechtěný a že má nadpřirozené superschopnosti – laserový pohled, obrovskou sílu a mocný superštěk. Že něco nehraje zjistí teprve až když se shodou okolností ocitne v natáčecím studiu v New Yorku, kde se mu nic takového nedaří. Vyjde totiž najevo, že Boltovy superschopnosti vůbec nejsou opravdové. Všechno mají na svědomí hollywoodští tvůrci seriálu, kteří ho již odmalička vychovali před televizními kamerami. Ztráta superschopností ale není to nejtěžší, s čím se musí Bolt vyrovnat. Čeká ho totiž mnohem složitější úkol. Musí se dostat přes celou Ameriku za svou milovanou majitelkou a hereckou kolegyní Penny, které hrozí nebezpečí. Během dobrodružné cesty Bolt poznává, že takový pes má mnohem cennější vlastnosti, než si doposud myslel, například důvěru a věrnost své paničce. A co víc, cestou pozná i nové kamarády – kočku Micku, která ho naučí, jak přežít, a křečka Bivoje, který si nenechal ujít jediný díl Boltova seriálu. Spolu s nimi se vydává do největšího dobrodružství svého života.

Film | 24. 5. 2009 Ne 20.29 | animované, komedie, rodinný | 1 komentář | 5780x

Star Trek

Stáhněte si film zde!
star-trek

Nekonečný vesmír… Kdo by neznal úvodní slova kultovního amerického seriálu Star Trek. Tento nezapomenutelný sci-fi počin nyní převádí na filmové plátno režisér J. J. Abrams (který je mimo jiné podepsaný pod seriálem Ztraceni) a slibuje nám akční a vizuálně naprosto perfektní trhák, který odhalí, jak to všechno vlastně začalo. Zákeřný Romulan Nero se vrací z budoucnosti, aby zabránil hvězdné lodi Enterprise „odvážně se pustit tam, kam se dosud nikdo nevydal…“ Že se mu to nepodaří je sice nad slunce jasnější (film slouží jako pilotní díl ke všem dalším dobrodružstvím legendární posádky Enterprise), že si ale divák užije pořádnou dávku adrenalinu a vizuální orgie, není třeba dodávat. Osud celé Galaxie leží v rukou mladičkých a (dosud) zapřísáhlých nepřátel Jamese T. Kirka a Spocka. Navzdory svým antipatiím musí spojit své síly a dovolit tak divokému instinktu a chladné logice, aby vydaly to nejlepší, čeho jsou člověk a Vulkánec schopni. Fanoušky pak jistě potěší přímé i rafinovaně pozměněné kultovní „hlášky“. Live long and good luck!

Film | 22. 5. 2009 Pá 10.47 | akční, dobrodružný, Sci-Fi | 0 komentářů | 8272x

Andělé a démoni

Stáhněte si film zde!
Andělé a démoni

Před třemi lety převedl režisér Ron Howard na filmové plátno bestseller spisovatele Dana Browna s názvem Šifra mistra Leonarda, který vyvolal rozsáhlé diskuze zejména v katolických kruzích. Letos přichází s další adaptací Brownovy knihy jménem Andělé a démoni. Opět se na scéně objevuje Tom Hanks v roli harvardského profesora symbologie Roberta Langdona a je nucen vyřešit tajemství sahající ke kořenům sporů církve a vědy. A co víc, nebezpečí číhá v samotném Vatikánu, kam tajné bratrstvo, které si říká Ilumináti, umístilo nebezpečnou antihmotu! Langdon tak má pouhých pár hodin na to, aby díky svým znalostem rozluštil záhadu nebezpečného spolku, zabránil smrti čtyř nejžhavějších kandidátů na papežský stolec a zachránil Vatikán před jistou zkázou. K tomu mu sekunduje biofyzička Vittoria Vetra v podání Ayelet Zurer. Spoléhat se ale nedá na nikoho, ani na andělsky čistého papežského camerlenga v podání Ewana McGregora.

Recenze filmu Andělé a démoni

Film | 22. 5. 2009 Pá 10.33 | krimi, Thriller | 0 komentářů | 13080x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

tNTLwsnqSHKztkoc kikisek zzz