Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: březen 2009 (4 texty)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Marley a já

Stáhněte si film zde!
marley-a-ja

Novomanželé John a Jenny Groganovi (Owen Wilson a Jennifer Aniston) se rozhodnou, že opustí drsné zimy Michiganu a začnou nový život na slunné Floridě. A aby těch změn nebylo málo, pořídí si roztomilého, šestikilového labradora Marleyho, který se během pár týdnů změní v padesátikilový parní stroj, plný nezkrotitelné energie. Takto začíná film režiséra Davida Frankela (Ďábel nosí Pradu), který popisuje 13 let života se psem, života, který někdy – a to dost často – připomíná soužití s nevypočitatelným uragánem. A tak John a Jenny Groganovi sledují, jak Marley slintá po nově natřených zdech, cupuje všechno na kousky, žere polštáře a kytky, pije vodu ze záchodu a honí pošťáka. Marley na oplátku zase sleduje život svých páníčků, jejich úspěchy i prohry, změnu práce a pomáhá jim svým živelným způsobem překonávat všechny nástrahy spojené s rozrůstající se rodinou. Ze všeho nejvíc jim však připomíná, že život nejsou jen starosti, ale hlavně velká zábava.


Stáhněte si film zde!

Film | 27. 3. 2009 Pá 19.51 | romantický, rodinný, romantický | 7 komentářů | 26341x

Milionář z chatrče - Slumdog Millionaire

Stáhněte si film zde!
milionar-z-chatrce

Uchvatný příběh chudého mladíka Jamala Malika, který se z bombajského slumu vyrazí na soutěž Chcete být milionářem? a skutečně v soutěži správně zodpoví otázku za 10 milionů rupií. Navíc je čeká ještě poslední otázka, která slibuje dojnásobnou částku, pročež ho vyslýchá policie, zda se nejedná o podvod. Policii svěří svůj dojemný příběh a odkryje i to, kde bere správné odpovědi na soutěžní otázky. Literární předlohou filmu je román Q and A od Vikase Swarupa (česky Kdo chce být miliardářem).

Recenze – filmu Milionář z chatrče

Film | 27. 3. 2009 Pá 17.38 | krimi, drama, romantický | 2 komentáře | 15845x

Strážci - Watchmen

Stáhněte si film zde!
Strážci – Watchmen

Hrdinové Doctor Manhattan, Komediant, Ozymandias, Sůva, Rorschach, Capitán Metropolis a Hedvábný Přízrak, kteří strážili město, jsou pryč. Odešli ze scény. Nakonec jim samotným začne jít o život, neboť jsou postupně zabíjeni a zbylí se musejí dát na odpor, aby si zachránili holí život. Rorschach svede nelítostný boj na život a na smrt.

Recenze filmu Strážci – Watchmen

Film | 19. 3. 2009 Čt 15.47 | akční, drama, fantasy | 0 komentářů | 16331x

Líbáš jako bůh

Stáhněte si film zde!
Líbáš jako bůh

Učitelka na gymnáziu Helena Altmannová je sympatická a komunikativní žena, která si získala své studenty i spolupracovníky. Žije však s bývalým manželem pod jednou střechou, což v kombinaci s problémy rozvětvené rodiny dělá z původně idylického života pořádnou past. Navíc, aby toho nebylo málo, se ještě Helena seznámí s doktorem ze záchranné služby a pořádně se do něj zamiluje. Následují bouřlivé rozchody, vášnivé scény a usmiřování.

Film | 19. 3. 2009 Čt 15.19 | český, komedie | 6 komentářů | 14838x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

tNTLwsnqSHKztkoc kikisek zzz