Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: únor 2009 (6 textů)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Cesta na Měsíc 3D

Stáhněte si film zde!

Cesta na Měsíc 3D Tři malí muší uličníci jsou nerozluční kamarádi. Každý je jiný: Nat je snílek a rozený vůdce, IQ má chytrý mozek a Scooter je neuvěřitelně žravý. Rok 1969: „Kosmická raketa Apollo 11 startuje první misi na Měsíc. Na palubě ponese tři odvážné astronauty – Armstronga, Aldrina a Collinse. Jejich kroky budou prvními kroky lidí po mesíčním povrchu…“ Pro Nata a jeho kamarády je to ta pravá příležitost splnit si svůj sen o obrovském dobrodružství… 3… 2… 1… START! Motory jsou zažehnuty a na palubě Apolla 11, v helmách astronautů, jsou schovaní naši tři muší dobrodruhové. Kouzelný animovaný příběh tří malých much, které se stanou součástí prvního přistání na Měsíci. Napínavé, komediální i dojemné vesmírné dobrodružství pro všechny generace nabízí díky 3D technologii jedinečný trojrozměrný zážitek. (oficiální text distributora)


Stáhněte si film zde!

Film | 5. 2. 2009 Čt 17.29 | animované, dobrodružný, rodinný | 1 komentář | 35255x

Podivuhodný případ Benjamina Buttona

Stáhněte si film zde!

Podivuhodný případ Benjamina Buttona Film vycházející z povídky F. Scotta Fitzgeralda vypráví o sympatickém padesátníkovi Benjaminu Buttonovi, který je se svým životem spokojený a navíc se nedávno zamiloval do třicátnice Daisy. Hlavní hrdina však místo stárnutí začíná mládnout, což se mu nejdřív líbí, ale postupem času obrátí. Protože prožívat svůj život v opačném směru a mládnout vedle své pozvolna stárnoucí lásky, to není úplně normální. (oficiální text distributora)

Film | 5. 2. 2009 Čt 17.21 | drama, fantasy, romantický | 0 komentářů | 18377x

Peklo s princeznou

Stáhněte si film zde!

Peklo s princeznou Princezna Aneta se nechce vdávat – a už vůbec ne za nešikovného prince Jeronýma ze sousední země, kterému byla jako dítě zaslíbena výměnou za vojenskou ochranu království před výbojnými nájezdy. Král Leopold by rád dceru uchránil před nechtěným sňatkem, ale nemůže porušit královský slib. Zrušení svatby by znamenalo válku s mocným vojevůdcem, králem Bedřichem. A tak Leopold vymyslí velkolepou lest: pošle sousedovi zprávu, že se o princeznu uchází sám Lucifer. Netuší ovšem, jakou lavinu nepředvídatelných okolností spustí, že vyvolá nejen hněv pekla, ale hlavně Muribany, žárlivé nevěsty samotného Lucifera… (oficiální text distributora)

Film | 5. 2. 2009 Čt 17.08 | romantický, pohádka | 10 komentářů | 37519x

Kozí příběh - pověsti staré Prahy

Stáhněte si film zde!

Kozí příběh – pověsti staré Prahy První český celovečerní film v animaci 3D, nese název Kozí příběh – Pověsti staré Prahy. Odehrává se v české středověké metropoli, kde se rodí nynější historická díla jako Karlův most, Orloj a příběh faustova domu. Sem se svou drzou, žárlivou kozou příjíždí venkovan Kuba na kárce plnou vajec, aby přidal ruku k dílu. Zároveň je tu i chudý student Matěj, který se stěhuje do Faustova domu. Oba se pak setkají u mistra Hanuše, který zrovna instaluje staroměstský orloj. Kuba mezitím pokouší štěstí u protřelé holky Mácy, zatímco Matěj se zaplétá s ďáblem.

Film | 5. 2. 2009 Čt 17.01 | animované, komedie, historický | 2 komentáře | 23728x

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

Stáhněte si film zde!

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník Maturitní ročník, navazuje na velmi úspěšnou sérii, která byla dobře přijata jak diváky, tak i kritiky. Ukazuje nám Troye a Gabriellu, kteří se tentokrát vyrovnánají s rozloučením se střední školou a přáteli, nebot' jde každý na jinou univerzitu. Rozhodnou se, že s ostatními spolužáky nacvičí muzikál, ve kterém by chtěli ukázat své dosavadní zkušenosti,t ouhy, ale zároveň i strach z toho, co je v dalších etapách jejich životů čeká. Film je plný dobré muziky i tanečních čísel. Má na svém kontě mimo jiné dvě ceny Emmy, DGA Award, cenu prestižního hudebního časopisu Billboard a byl nominován na Americké hudební ceny.

Film | 5. 2. 2009 Čt 16.49 | romantický, komedie | 6 komentářů | 22013x

Film Hlídač č. 47

Stáhněte si film zde!

Film Hlídač č. 47 Film Hlídač č. 47 je natočený podle románu Josefa Kopty a napsaný scénáristou Eduardem Vernerem, pro kterého se stal filmem posledním (Verner zemřel v roce 2003). Hlavní postava – vyslouželý voják je poznamenán hrůznými válečnými zážitky a doufá v návrat do normálního života s pomocí lásky, rodinného života a práci. Bývalý voják Josef Douša (Karel Roden) žije se svou manželkou na malé vesnici a pracuje jako železniční hlídač. Jednoho dne zachrání život mladému muži, který se chystá skočit pod jedoucí vlak. Muž se ale po později zamiluje do Doušovy manželky. K tomu všemu Douša ztrácí sluch, ale ne natrvalo. A proto využívá situace, kdy se mu sluch navrací a dále předstírá hluchotu, aby mohl vyzvědět, co si lidé za jeho zády povídají o něm a milostném vztahu jeho manželky k mladému muži. Režisérem tohoto dramatického filmu je Filip Renč.

Film | 5. 2. 2009 Čt 16.39 | český, drama, Thriller | 0 komentářů | 26985x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

aCkpeNaUKiZHzRLq kikisek zzz