Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: prosinec 2009 (5 textů)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Mikulášovy patálie

Stáhněte si film zde!
Film Mikulášovy patálie

Pohodový život malého Mikuláše, kterého jeho rodiče zbožňují, naruší domnělé těhotenství jeho maminky. Taková představa rozehraje v jeho hlavě šňůru znepokojivých představ, jak by to mohlo vypadat v jejich rodině po příchodu nového bratříčka či sestřičky. Všechny možnosti jsou ve hře, včetně té nejděsivější a to, že malý Mikuláš bude opuštěný a přijde o přízeň rodičů. Nezbývá mu tedy nic jiného, než rodičům dokázat, že je o co stát a že je pro ně skutečně nepostradatelný. Jeho chování však má na rodiče právě opačný účinek, za pomoci svých kamarádů jim drásá nervy.


Stáhněte si film zde!

Film | 21. 12. 2009 Po 07.32 | rodinný, komedie | 1 komentář | 7327x

3 sezóny v pekle

Stáhněte si film zde!
3-sezony-v-pekle

Píše se rok 1947 a doba přeje smyslnosti, extravaganci, humoru a nekonečnému očekávání. Ivanu Heinzovi, pohlednému dandymu a vtipnému provokatérovi je právě devatenáct. Utíká z domova, aby se vydal na nekonvenční pouť oslavující svobodu a umělecké ideály. Žije přítomným okamžikem, obdivem k surrealismu a krásným ženám. Život se zdá být báječný, pokud ho vychutnáváte v cigaretovém kouři, lehkém opojení likérem a po boku fascinující, krásné a zkušené ženy. Ivan píše básně a vrhá se nadšeně do zničující romance s nezávislou a bisexuální Janou. Akční život plný inspirujících erotických her, hádek, výbuchů smíchu, dobové taneční hudby, ale i dramatických politických změn, prožívají čerství milenci naplno. Komunistický režim však začíná ukazovat svou represivní tvář. Ale Ivan a Jana jsou jako lehkonozí tanečníci na ostří žiletky. Není důležité, co bude zítra. Důležité je, co je teď a jak silně mne dokážeš milovat! Vyhýbají se povinnosti pracovat, spřádají fantastické plány do budoucnosti, živí se drobnými krádežemi a plánují útěk do Paříže. Střet s mocí však přichází tvrdě a nečekaně… (oficiální text distributora)

Více o filmu 3 sezóny v pekle

Film | 17. 12. 2009 Čt 13.00 | drama, historický, romantický | 1 komentář | 14920x

Twilight Sága: Nový měsíc

Stáhněte si film zde!
Twilight Sága: Nový měsíc

Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách. (oficiální text distributora)

Více o filmu Twilight Sága: Nový měsíc

Film | 17. 12. 2009 Čt 12.23 | fantasy, drama, romantický | 9 komentářů | 35230x

2012

Stáhněte si film zde!
2012

Mnoho lidí chce znát datum svého úmrtí, aby si tak mohli rozvrhnout život podle času, který je jim zde přidělen. Z dávného odkazu Májů v podobě kalendáře je konečné datum jasné – 21. prosince 2012. Bude to den, kdy pocítíme na vlastní kůži, zda přijde předpovídaná povodeň a zda svět, jak jej dnes známe, zanikne. V kalendáři však není jasné, co se přesně bude po tomto datu dít. Možná svět zanikne v jednom jediném okamžiku.

Film | 8. 12. 2009 Út 02.56 | akční, drama, Sci-Fi | 3 komentáře | 18442x

Michael Jackson's This Is It

Stáhněte si film zde!
michael-jackson-s-this-is-it

Film Michael Jackson`s THIS IS IT nabídne Jacksonovým fanouškům a milovníkům jeho hudby unikátní pohled do zákulisí připravovaného představení, které se mělo stát hudební událostí nejen tohoto roku, ale celého desetiletí a možná i více… Filmoví diváci budou mít jedinečnou možnost shlédnout, jak tento umělec vymýšlel, vytvářel a tvrdě trénoval předem vyprodanou sérii koncertů, která se měla konat toto léto v londýnské O2 Aréně. (oficiální text distributora)

Film | 1. 12. 2009 Út 16.42 | muzikál | 0 komentářů | 4699x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

aCkpeNaUKiZHzRLq kikisek zzz