Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: červenec 2008 (5 textů)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Batman: Temný rytíř download

Stáhněte si film zde!
Temný rytíř

Batman jako Temný rytíř se pouští do stále nebezpečnějšího boje se zločinem v Gotham City. Na jeho stranu se přidává také Bílý rytíř, Harvey Dent. Ve spolurpáci s poručíkem Jimem Gordonem se jim daří zločin držet na uzdě do doby, než se v ulicích města objeví strašlivý protivník Joker a začne jeho řádění.

Ve filmu Temný rytíř stvárnil roli Jokera australský herec Heath Ledger, kterého proslavila zejména role ve filmu Zkrocená hora (nominace na Oscara a Zlatý glóbus). Letos lednu však zemřel na náhodné předávkování předepsanými léky. Jeho poslední role a kvalitní divácký zážitek tak do kin přitahuje nevídané množství diváků.

Recenze – celý film Temný rytíř


Stáhněte si film zde!

Film | 31. 7. 2008 Čt 14.12 | akční, Thriller, drama | 17 komentářů | 87839x

Hellboy 2: Zlatá armáda

Stáhněte si film zde!
Hellboy 2: Zlatá armáda

Třemi Oscary ověnčený režisér Guillermo del Toro (režíroval filmy jako Mimic, Blade 2, Hellboy a Faunův labyrint) se opět vrací k ďábelskému komiksovému hrdinovi jménem Hellboy, kterého stvárnil Ron Perlman. Žárem ohně zocelený Hellboy s upilovanými rohy, libující si v doutnících, se slabostí pro ohnivou krásku Liz Sherman (Selma Blair), znovu ničí záporňáky v pokračování Hellboy 2: Zlatá armáda. Úřad pro vyšetřování paranormálních jevů už nezvládá mýtická monstra, takže bude mít Hellboy se svou partou plné ruce práce, aby mezi monstry a lidmi nevypukla všezničující válka.

Recenze – celý film Hellboy 2: Zlatá armáda

Film | 30. 7. 2008 St 10.21 | akční, dobrodružný, fantasy | 6 komentářů | 55005x

Akta X: Chci uvěřit

Stáhněte si film zde!
Akta X: Chci uvěřit

Akta X: Chci uvěřit (X-Files: I Want to Believe) je celovečerní film navazující na legendární řadu televizních seriálů Akta X z let 1993–2002. Fanouškové Muldera a Scullyové se mají na co těšit. Hlavních rolí se opět ujali David Duchovny i Gillian Andersonová. I režie zůstává beze změny, má ji na svědomí Chris Carter, stejně jako scénář k filmu. Tentokrát však opustil původní linii záhadných událostí mířících k vládnímu spiknutí kolem mimozemské civilizace. Děj také postrádá příliš paranormálních jevů, a tak hlavní váha leží na detektivní zápletce a vztahu mezi Mulderem a Scullyovou.

Film | 29. 7. 2008 Út 17.19 | drama | 0 komentářů | 13088x

Bathory film

Stáhněte si film zde!
Bathory film

Co bylo na paní Bathory tak zajímavého, že se o ní natočil tak nákladný výpravný film? Mimořádná historická osobnost Erzsébet Báthory-Alžběta Báthoryová nedává historikům už mnoho století spát. I dnes stále existují rozporuplné názory na její skutečný význam. Někteří ji neřeknou jinak než „krvavá hraběnka“, nicméně byla velice vzdělaná, ovládala několik cizích jazyků a aktivně se zajímala o přírodní léčitelství (o tom dnešním se jí mohlo v 16. století zdát).

Stáhněte si film zde!

Rozruch vzbuzovala také svými honosnými róbami a údajnou touhou po věčné kráse. Tu realizovala koupáním k krvi zavražděných pannen. Při jedné takové vraždě měla být dokonce přistižena. Zemřela čtyři roky po té v domácím vězení – ve věži Čachtického panství.

Recenze – celý film Barthory

Film | 8. 7. 2008 Út 12.35 | drama, historický | 283 komentářů | 361331x

Let's Dance (Lets Dance, Step Up)

Stáhněte si film zde!
Let's Dance

Rebel Tyler Gage se snaží ve filmu Let´s dance dostat ze špatné strany Baltimoru. Zatímco prvotřídní prima balerína Nora navštěvuje v Baltimoru špičkovou uměleckou taneční školu a jediné, co ji brání v kariéře tanečnice je fakt, že nemá pořádného tanečního partnera. Shoda okolností tomu chce (konkrétně Tylerovy oplétačky se zákonem), že se tihle dva nadaní krásní mladí lidé sejdou. Tyler se dostane do taneční školy na veřejně prospěšné práce, ale všichni ho pokládají za outsidera. Svůj talent ale nedokáže dlouho skrývat, a tak v něm Nora brzy objeví jistou naději. Nakolik se profesionální vztah dotkne i jejich citů? A podaří se jim se společným tanečním vystoupením uspět?

Film | 7. 7. 2008 Po 09.45 | romantický | 18 komentářů | 64150x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

aCkpeNaUKiZHzRLq kikisek zzz