Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Archiv měsíce: duben 2008 (10 textů)

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Suprhrdina download

Stáhněte si film zde!
suprhrdina

Mladý nemotora střední školy Rick Riker se při návštěvě výzkumné laboratoře polije chemickými feromony. Ty přilákají světlušku, která ho kousne a Rick získá nadpřirozené schopnosti a stává se z něho Suprhrdina. A jelikož je to hodný kluk, snaží se tyto své zkušenosti využívat k dobru, ale i přesto zůstává pořád stejným nemotorou. Je zamilovaný do nejkrásnější holky na stření škole. Nicméně její srdce patří největšímu silákovi na škole a tak Rick, i když jí zachrání život, nemá moc šancí. Film se parodií na známého Spidermana a X-mena. Jeho pubertální vtípky, narážky na sex a další „veselý“ humor ukazuje, že tato parodie je určena především pro teenegery. Humor tohoto filmu bych přirovnal k pubertálním americkým komediím jako jsou Prcičky, Hele vole kde mám káru … ,


Stáhněte si film zde!

Film | 26. 4. 2008 So 13.58 | komedie | 16 komentářů | 58834x

Hranice smrti film

Stáhněte si film zde!
hranice-smrti

Čtyři mladí arabští zlodějové ukradnou ve Francii peníze a utíkají se s nimi schovat na venkov. Schovají se v zapadlém a starém hostinci na venkově. Nicméně netuší, že majitelé tohoto hostince jsou psychopati, fanatičtí neonacisté se sklony ke kanibalismu. A ti si čtyři zlodějíčky hezky vychutnají … a to doslova :-) Horor s místy nechutnými scénami je jako strvořený pro milovníky nechutných scén.

Film | 26. 4. 2008 So 13.50 | Thriller, horor | 8 komentářů | 22448x

Clona horor

Stáhněte si film zde!
clona

Clona (Shutter)- Mladý pár (fotograf Benjamin a Jane) po svatbě odjíždí na svatební cestu do Japonska. Jednou v noci při jízdě autem se stane děsivá událost. Pod kola auta jim vběhne mladá žena. Ač se ji oba dva snaží rychle najít, tělo nikde není. I když chtějí oba dva na tuto situaci zapomenout, začnou se dít zanedlouho divné věci. Na Nenjaminových fotografijích se objevuje záhadný stín. Po detailním zkoumání se zjistí, že jde o dívku, která vběhla pod jejich automobil. Benjamin nese těžce, že každá jeho fotografie je touto siluetou ničena, jeho žena Jane narazila na další podobné osudy lidí, jimž se stala podobná příhoda. Zjistí, že žena se staní s nimi komunikovat pomocí stínů na fotograficích a že prosí o pomoc. A tak se ji snaží zachránit.

Film | 12. 4. 2008 So 18.35 | horor | 15 komentářů | 19618x

Taková normální rodinka film

Stáhněte si film zde!
rodinka

Paní Hanáková, (Eva Holubová) kuchařka a neúspěšná zpěvačka v jedné osobě. Její manžel vápravčí pan Hanák, který je velký terarista. Jejich dcera Pavlamá dvě hyperaktivní děti, kteří celé dny jen zlobí a zlobí. Na návštěvu chodí i pan Poštolka (Marián Labuda), který je u nich jako doma a který se později zakouká do Zdeňkovi maminky. Mladší dcera Kateřina jednoho dne oznámí, že je těhotná s kamarádem Zdeňkem (Jirka Mádl). Jeho matka ho vyhodila z domu a tak se nastěhoval k Hanákům – jako by jich tam bylo už málo :-) Zdeněk se chce s Kateřinou oženit a žít s ní spokojený a klidný život. Nicméně rodině Hanákovým se moc nezamlouvá. Ti Zdeňkovi dělají různé naschvály a úkoly, aby si ho pořádně prověřili. Paní Hanáková jede se podívat za matkou Zdeňka, aby se přesvědčila, z jaké je rodiny. A to neměla dělat . Nezapomeňme taky na energiskou babičku, spisovatelku detektivek a prostopášnou pošťačku :-)

Film | 12. 4. 2008 So 18.24 | český, komedie | 13 komentářů | 59539x

Horton download

Stáhněte si film zde!
horton

Jednoho dne trošku pomatenému slonovi jménem Horton spadne na nos smítko prachu, které mluví. První si myslí, že se zbláznil, ale postupně zjišťuje, že je tomu opravdu tak. Ve smítku je totiž další město Kdosice, s občany Kdovíci a panem starostou. Horton je chce ochránit, a tak zanese smítko na květu do nadaleké jeskyně.

V džungli se nachází samozřejmně i záporné postavy jako diktátorská klokanice a zlý sup, který Hortonoivi budou jeho plánychtít kazit a jetelový květ se smítkem a vesnicí Kdosice zničit. Slonovi budou pomáhat jeho další chlupatí kamarádi, a tak se rozjede pořádná taškařice. A jako v každé pohádce, to určitě skončí dobře :-)

Film | 12. 4. 2008 So 18.20 | animované | 4 komentáře | 22295x

Další filmy: nejsou další listy. Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

aCkpeNaUKiZHzRLq kikisek zzz