Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Kategorie: krimi

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: 1-10 11-20 Nahoru na archiv

Rychle a zběsile 6

Stáhněte si film zde!
rychle-a-zbesile-6

Je to již 11 let, kdy se v našich kinech objevil první díl tohoto úspěšného filmu. Málokdo čekal, že natočí několik dalších pokračování a my se dočkáme snímku s názvem Rychle a zběsile 6. I tento akční snímek nás ohromí nádhernými auty a mnoha automobilovými honičkami. Hlavní role si opět zahráli známí hlavní hrdinové Vin Diesel a Paul Walker. I ve filmu Rychle a zběsile 6 je čeká celá řada náročných úkolů, když budou nuceni pracovat pro zvláštního agenta Hobbse. Ten jim za pomoc nabídne jejich kompletní očištění, jelikož oběma aktuálně hrozí pobyt ve vězení. Jak vše nakonec dopadne, zjistíte ve filmu Rychle a zběsile 6.


Stáhněte si film zde!

Film | 18. 6. 2013 Út 16.18 | akční, krimi | 0 komentářů | 5088x

Smrtonosná past: Opět v akci

Stáhněte si film zde!
smrtonosna-past-opet-v-akci

Pátá část tohoto divácky oblíbeného filmu nese název Smrtonosná past: Opět v akci. Hlavním hrdinou není opět nikdo jiný, než detektiv John McClane v podání Bruce Willise. Stejně jako v předchozích částech i Smrtonosná past: Opět v akci přináší plno akčních scén, únosů a výbuchů, které diváka nenechají ani minutu vydechnout. Děj filmu se odehrává v Moskvě, a John McClane spolu se svým synem musí čelit hrozbě katastrofálního zločinu, který by se dotkl celé naší planety. Zda se jim ji skutečně podaří odvrátit, nebo budou mít navrch ruští teroristé, zjistíte sami ve filmu Smrtonosná past: Opět v akci.

Film | 26. 3. 2013 Út 06.35 | akční, krimi, Thriller | 0 komentářů | 1397x

Gangster Squad - Lovci mafie

Stáhněte si film zde!
gangster-squad

Gangster Mickey Cohen ve filmu Gangster Squad – Lovci mafie pochází z Brooklynu a v roce 1949 měl pod palcem celé Los Angeles. Vládl zde nemilosrdně a bezcitně. Všichni, kteří tehdy obchodvovali v tomto městě s drogami či zbraněmi se museli zpovídat právě jemu. To samé platilo o nelegální loterii či prostituci. Samozřejmě se tak stal trnem oku nejednomu kriminálníkovi, takže se o jeho bezpečnost musela postarat nejen parta jeho nohsledů, ale také sama podplacená policie a uplacení radní. Všechny, kteří by si na něj mohli došlápnout, má zkorumpované on. Zastrašit dokáže i ostřílené policajty. Ovšem to ještě netuší, že na něj číhá Gangster Squad – Lovci mafie, což je neohrožená tajná policejní jednotka, v jejíž čele stanuli John O'Mara a Jerry Wooters, aby zatočili s gangstery. Ve filmu Gangster Squad – Lovci mafie vás čeká nemilosrdný boj na život a na smrt, boj dobra proti zlu.

Film | 10. 3. 2013 Ne 13.19 | akční, krimi, drama | 0 komentářů | 1106x

Skyfall

Stáhněte si film zde!
skyfall

Populární agent 007 opět zasahuje. Pojďme si tedy představit film plný akce a napětí. Určitě se máme na co těšit. Skvělý Daniel Craig se na filmové plátna navrací jako neporazitelný James Bond. Film Skyfall je v pořadí již 23. „Bondovkou“. Právě Skyfall udělí Bondovu opravdu náročnou zkoušku, jeho povinností bude pomoci M, kterou ztvárnila Judi Dench. M se stane obětí své minulosti a Bond musí čelit následkům. Bond si však ze vším dokáže poradit nebo snad ne? Ukryje M na starém hradě ve Skotsku a sám se musí vypravit do Šanghaje, Instabulu a do Macao, aby zabránil rozsáhlé katastrofě. Milovníci dobrodružství a dopadení zločinců by si jistě neměli nechat film Skyfall ujít.

Film | 2. 11. 2012 Pá 09.51 | akční, krimi, dobrodružný | 0 komentářů | 2095x

Film Ve stínu

Stáhněte si film zde!
film-ve-stinu

Děj filmu Davida Ondříčka Ve stínu, se odehrává v 50. letech na území bývalého Československa. Jedná se o detektivní příběh, ve kterém ztvárnil hlavní roli Ivan Trojan. Hraje ve filmu kapitána Hakla, který se zabývá loupeží v klenotnictví. Z obyčejné krádeže se ale stane věc přímo politická, a to především z důvodu spiknutí tajné policie. Touto kauzou se po Haklovi začíná zabývat major Zenke, díky kterému dostává vyšetřování jiný směr. Hakl s tím však nesouhlasí, a proto pokračuje ve vyšetřování kauzy už pouze na své „triko“. Později vidí, že už nejde věřit nikomu a ničemu. Český film Ve stínu vás určitě zaujme.

Film | 13. 9. 2012 Čt 12.29 | český, krimi, Thriller | 0 komentářů | 4816x

Temný rytíř povstal

Stáhněte si film zde!
temny-rytir-povstal

Třetí díl z triologie o Batmanovi je na světě, film Temný rytíř povstal. Gotham city opět ovládají zločinci, tentokráte pod režií Baneho (Tom Hardy). Fandové Batmana (Christian Bale) samozřejmě budou nadšení z efektů, pouličních bojů a všech postav. Dokonce se ve filmu Temný rytíř povstal objeví již dobře známá Catwoman. Užijte si podívanou na třetí díl v sérii o Batmanovi, kdy Gotham city osvobodí od zloduchů. Svojí akčností však nepokořil příliš mnoho své předchozí díly. Můžete se však těšit na nové postavy a nějaké to „vzrůšo“. Temný rytíř povstal je to pravé akční vzrušení.

Film | 20. 8. 2012 Po 22.03 | akční, krimi, drama | 0 komentářů | 2547x

Sherlock Holmes: Hra stínů

Stáhněte si film zde!
sherlock-holmes-hra-stinu

Máte rádi detektivky? V tom případě si určitě nenechte ujít další díl trilogie o fenomenálním detektivovi Sherlocku Holmesi. Druhý díl nese název Hra stínů a v hlavní roli se opět představil Robert Downey Jr. Po jeho boku nesmí chybět Jude Law, co by Dr. Watson. Zápletka druhého Sherlocka s názvem Sherlock Holmes: Hra stínů se točí okolo smrti rakouského korunního prince, jehož smrt interpretuje inspektor Lestrade jako sebevraždu. Nebyl by to však Holmes, kdyby neodhalil, že nejde o sebevraždu, ale velmi důmyslnou konspiraci, kterou zosnoval geniální profesor Moriarty (Jared Harris). Moriartiho intelekt se tomu Holmesovi nejen vyrovná, ale v lecčem ho předčí. Holmes se však shodou náhod seznámí s cikánskou kartářkou Sim (Noomi Rapace), která do případu vidí více, než samotný detektiv. Podaří se slavnému detektivovi rozplést zápletku děsivého Moriartiho plánu dříve, než se stane skutečností? Zajděte si na nový snímek od Guye Richieho a uvidíte.

Film | 19. 1. 2012 Čt 15.41 | akční, krimi, dobrodružný | 0 komentářů | 2381x

Muži, kteří nenávidí ženy

Stáhněte si film zde!
muzi-kteri-nenavidi-zeny-2011

Vzpomínáte si na švédsko-dánské drama z roku 2009 s názvem „Muži, kteří nenávidí ženy?“. Snímek, který byl zfilmován podle knižní trilogie, byl velmi úspěšný a bylo jen otázkou času, kdy se Američané rozhodnout natočit remake. Děj nového filmu Muži, kteří nenávidí ženy, je naprosto stejný. Novinář Mikael Blomkvist, který je obviněn z veřejné pomluvy, se pustí do pátrání pod zmizelé neteři švédského průmyslníka. Vydá se tedy na odlehlý ostrov u mrazivého švédského pobřeží, aby zmizení vyřešil. V téže době povolá společnost Milton Security výstřední, ale velmi schopnou, detektivku Lisbeth Salanderovou, aby Blomkvista prověřila. Nemůže to dopadnout jinak, než že oba spojí své síly v hledání ztracené Harriet. Roli novináře Blomkvista v této verzi filmu Muži, kteří nenávidí ženy si zahrál Daniel Craig a Salanderovou ztvárnila Rooney Mara. Zda se americký remake vydařil více, než původní švédsko-dánský snímek, musíte posoudit sami. Muži, kteří nenávidí ženy však rozhodně stojí za shlédnutí.

Film | 19. 1. 2012 Čt 15.30 | krimi, drama, Thriller | 0 komentářů | 1844x

Hranaři

Stáhněte si film zde!
hranari

Zdá se vám, že se v poslední době na filmová plátna dostává čím dál méně českých krimi thrillerů? Pokud jste příznivci tohoto žánru, jistě vám neunikla novinka s názvem Hranaři. Snímek pojednává o osudu dvou podnikatelských manželských párů, manželů Hložových a Slámů, které si rozhodně nemohou na nic stěžovat. Hložová (Kateřina Brožová) stojí společně se Slímovou (Vilma Cibulková) v čele agentury s hosteskami, Sláma (Miroslav Etzler) má stavební firmu a Hlož (Saša Rašilov) zase bezpečnostní agentur . Sláma se rozhodne získat stůj co stůj velkou stavební zakázku a zatáhne do toho i nic netušícího kamaráda Hlože. Proti Slámovi však stojí Spolek pěti, kterým sekunduje radní s přezdívkou Lulu (Jiří Langmajer). Sláma se rázem ocitne ve světě sledování, odposlechů, nedůvěry a nevyjasněných vražd. Ve filmu Hranaři se sice objeví oblíbené tváře, o kvalitě snímku by se však dalo polemizovat. Režisér Tomáš Zelenka podle většiny diváků selhal. Zajděte si na Hranaře do kina a posuďte sami.

Film | 12. 12. 2011 Po 14.29 | krimi, drama, český | 0 komentářů | 5707x

Drive

Stáhněte si film zde!
drive

Měli byste přehodnotit film, na jaký film se chystáte a místo toho si koupit lístek na novinku s prostým, leč zcela výstižným názvem Drive. Pokud jste viděli oficiální plakát k tomuto filmu, pak pro Vás nebude žádnou novinkou, že v hlavní roli není nikdo jiný, než fenomenální Ryan Gosling. Ano, přesně ten, který se svým bručivě-medovým hlasem zaryl do srdcí mnoha fanoušků (tedy spíše fanynek) díky úžasnému snímku Zápisník jedné lásky. O tom, že Gosling není sezónním hercem dokazuje počet filmů, do kterých je obsazován. Ve filmu Drive hraje řidiče, který se přes den živí jakožto kaskadér a v noci šoféruje akce pro podsvětí. Manažer Řidiče má v plánu koupi závodního vozu, aby se Řidič mohl účastnit profesionálních závodů. Investorem však není nikdo jiný, než místní boháč, jehož příjmy rozhodně neplynou z poctivého obchodu. V tu chvíli děj zkomplikuje Řidičova sousedka Irene, se kterou se blíže seznámí. Pokud Vás zajímá, zda dokáže Gossling coby rozpolcený Řidič uchránit sebe i Irene, zajděte si na film Drive do kina.

Film | 1. 10. 2011 So 11.10 | akční, krimi, Thriller | 0 komentářů | 1588x

Další filmy: 1-10 11-20 Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

YoINQRejjuCudU kikisek zzz