Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Kategorie: horor

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: 1-10 11-20 21-24 Nahoru na archiv

Lesní duch (2013) online

Stáhněte si film zde!
lesni-duch

Pokud vás více než různé romantické komedie zajímají horory, potom byste si v žádném případě neměli nechat ujít film Lesní duch, o němž samotní tvůrci tvrdí, že se jedná o nejděsivější film jaký kdy uvidíte. Film Lesní duch se odehrává v opuštěné chatě ukryté hluboko v lesích, kam se mladá dívka Mia za pomoci svých přátel přijede zbavit závislosti na drogách. Krátce po příjezdu však zjistí, že se chatu někdo dlouhodobě využíval a v jejích sklepních prostorách zřídil bizarní oltář. Co trojici přátel v chatě ještě čeká, to se dozvíte právě ve filmu Lesní duch, který můžete momentálně vidět v kinech.


Stáhněte si film zde!

Film | 6. 5. 2013 Po 20.44 | horor, Thriller | 0 komentářů | 3116x

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic

Stáhněte si film zde!
jenicek-a-marenka-lovci-carodejnic

Ačkoliv nám název filmu Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic může znít pohádkově a dětinsky, jedná se ve skutečnosti o velice napínavý horor z dílny Německa a USA. Děj díla Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic se odehrává ve středověkém městečku, které trápí problémy v podobě místních čarodějnic, které mají na svědomí několik únosů dětí. Proto město povolá známé lovce čarodějnic, Jeníčka a Mařenku, aby se s tímto problémem vypořádali. Ti však rázem zjistí, že jejich protivník je mnohem silnější, než si mysleli. Pokud i vy patříte mezi milovníky hororů, film Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic si rozhodně nenechte ujít.

Film | 26. 3. 2013 Út 06.42 | akční, horor, fantasy | 0 komentářů | 3741x

Paranormal Activity 4

Stáhněte si film zde!
paranormal-activity-4

Milovníci hororu, napětí a nevysvětlitelných úkazů by si jistě neměli nechat ujít další pokračování hororu s názvem Paranormal Activity 4. Příběh volně pokračuje tam, kde druhý díl Paranormal Activity skončil. Katie je posedlá démonem a po vraždícím běsnění, které měla za následek Katie zůstalo na světě pouze malé dítě jménem Hunter. Uběhlo celý pět roků a Katie spolu s Hunterem začínají žít nový životem na mírumilovném předměstí. S jejich přítomností je klid u konce, začínají se dít opravdu záhadné věci, které děsí všechny obyvatele. Tím, ale Paranormal Activity 4 nekončí.

Film | 2. 11. 2012 Pá 10.30 | drama, horor | 0 komentářů | 2204x

Resident Evil: Odveta

Stáhněte si film zde!
resident-evil-odveta

Jeden z dalších dílů z řady s krásnou Millou Jovovich tentokrát Resident Evil: Odveta, vás překvapí nejen hlavním tématem celého snímku, ale i výkony herců. V tomto díle se hlavním námětem celého příběhu stal smrtelný virus, který doslova pohlcuje zemi a ničí legii masa, která živí Nemrtvé. Resident Evil: Odveta má skutečně správný název, jelikož konec už se blíží. Spásou všech je Alice.  Resident Evil: Odveta je snímek, ve kterém se můžete těšit na mnoho akce, napětí a kvalitní herecké výkony. Nezapomeňte, musíte uniknout světu na kraji zapomnění společně s herci, jinak jste ztraceni!

Film | 25. 9. 2012 Út 15.15 | akční, Sci-Fi, horor | 0 komentářů | 2605x

Prometheus

Stáhněte si film zde!
prometheus

Patříte-li do skupiny milovníků sci- fi hororu, neváhejte a shlédněte film Prométheus. Máte se opravdu na co těšit. Dvojice úspěšných archeologů nalezli fantastickou věc. Postupně docházejí na skutečnost, která je vede na cestu do vesmíru. Po celém světe jsou roztroušeny jeskynní nápisy z dob dávno minulých, které tady zanechali tehdejší obyvatelé. Velmi překvapitelné je to, že všechny zjištěné skutečnosti ukazují na jeden jediný způsob zjištění a ten představuje cesta do vesmíru. Hlavní protagonisté filmu Elisabeth a Charlie chtějí odhalit tajemství stvoření života na planetě Zemi. Problémem však je, že záhada je stovky světelných let vzdálená. Vše nabere nečekaný spád ve filmu Prometheus.

Film | 14. 6. 2012 Čt 14.20 | akční, Sci-Fi, horor | 0 komentářů | 4530x

Underworld: Probuzení

Stáhněte si film zde!
underworld-probuzeni

Máte rádi akční fantasy horory s upíry a lykany? Pokud zároveň patříte mezi příznivce série Underworld, jistě se už nemůžete dočkat, až usednete do kina a shlédnete další díl s názvem Probuzení. Momentálně poslední díl se odehrává 15 let snímku Evolution. Lidé, kteří odhalili existenci lykanů a upírů, s nimi rozpoutali krvavou válku. Selene (Kate beckinsale) se probudí po kryogenním spánku a zjišťuje nejen to, že Michael zemřel, ale také, že během spánku porodila dceru Eve (india Einsley). Má před sebou velmi těžký úkol, a to najít pro sebe i dceru bezpečný úkryt. Podaří se jí spojit s mladým upírem jménem Davit (Theo James), který ji chce pomoci proti korporaci Antigen. Ta se snaží vyvinout vakcínu, která by jednou provždy zastavila šíření viru, který způsobuje vznik upírů a lykanů. Není to však jen Antigen, kterému musí Selena čelit, ale také geneticky upravený superlykan, který si na ni brousí drápky.

Film | 30. 1. 2012 Po 16.35 | akční, horor, fantasy | 0 komentářů | 2496x

Nezvratný osud 5

Stáhněte si film zde!
nezvratny-osud-5

Milovníci mysteriózní série Nezvratný osud mohou slavit. Na stříbrné plátno putuje další pokračování jejich oblíbené série – Nezvratný osud 5. Ve všech filmech této neskutečně populární pentalogie pronásleduje hlavní hrdiny smrt. Nejedná se o démona, ducha či sériového vraha ale smrt ve své nejčistší podobě. V každém dílu filmu Nezvratný osud jeden z hlavních hrdinů zemře následkem naprosté banality, jako je špatně umístěný nůž či větrák na stropě. Ve všech dílech jsme tak mohli s napětím sledovat, jakým nedopatřením kdo zemře. Smrt si nevybírá a je neúprosná. V sérii Nezvratný osud to platí dvojnásob. I film Nezvratný osud 5 je neskutečně komerčně úspěšný. Skvěle ho režíroval Steven Quale. O atmosférickou hudbu se postaral Brian Tyler a v hlavních rolích se blýskli Nicholas D'Agosto, Miles Fischer či Emma Bell. Pokud máte rádi napětí, určitě film Nezvratný osud 5 nenechte jen tak proplout kolem, ale zajděte si na něj do kina.

Film | 16. 9. 2011 Pá 15.28 | horor | 0 komentářů | 3292x

Harry Potter a relikvie smrti 2 část

Stáhněte si film zde!
harry-potter-relikvie-smrti-druha-cast

Už první část filmu Harry Potter a relikvie smrti předznamenala pořádnou závěrečnou bitvu doba se zlem, v níž Harry Potter bude muset najít veškerou svou vnitřní sílu, aby porazil obávamého Lorda Voldemorta. Jeho spojení s Voldemortovou myslí je totiž až podezřele silné. Harrymu se zdá, že se jím stal a vraždí další a další kouzelníky. Až to působí, že přidat se na temnou stranu je povážlivě jednoduché. Na druhou stranu to umožňuje Harrymu nahlédnout do Voldemortovy mysli a odhalit zákeřné plány, které ve své hlavě spřádá. Zatímco Harry postupně likviduje všechny Voldemortovy viteály, tedy předměty, do nichž černokněžník vložil části své duše, aby se stal nesmrtelným. Že všechno nemusí být, jak se zdá se ukáže i ve vyvrcholení druhé části posledního dílu Harry Potter a relikvie smrti.

Film | 27. 7. 2011 St 10.42 | akční, fantasy, horor | 0 komentářů | 10309x

Paranormal Activiy 2

Stáhněte si film zde!
paranormal-activity-2

Jak děsivé a autentické mohou být záběry amatérské kamery se ukázalo v trháku Záhada Blair Witch a už první díl snímku Paranormal Activity to plně potvrdil. Tehdy jednoduchá zápletka mladé dvojice vystrašené řáděním tajemného démona skončila tragédií. Konec snímku byl navíc uvozen tvrzením, že se jedná o autentické záběry nalezené policií a uveřejněné se svolením pozůstalých. Zlý démon se zatím o svou část z vydělaných 200 milionů dolarů nepřihlásil. Nízkorozpočtový kasovní trhák nyní vstupuje do kin ve svém druhém pokračování a láká do sálů zejména ty, kteří se rádi bojí záhadného vrzání, bouchání dveří a tajemných šepotů. Snímek Paranormal Activity 2 vám ani ve svém pokračování samozřejmě nebude vysvětlovat, čím nás tento strach přitahuje. Na divácích milujících záhady, napětí, strach a také to občasné leknutí vydělá opět nemalé částky. A sami si přiznejme, kdopak z nás by se občas nechtěl tak trochu bát?

Profesionální recenze filmu Paranormal Activiy 2

Film | 23. 12. 2010 Čt 22.20 | horor, Thriller | 0 komentářů | 3286x

Harry Potter a Relikvie smrti - 1.

Stáhněte si film zde!
harry-potter-relikvie-smrti-prvni-cast

Především budete muset přijmout, že Harryho mladická nerozvážnost je už dva díly ta tam. Získal nad vším jistý nadhled, takže potěší pár ironických poznámek na jiskřivý vztah jeho přátel a odlehčená chvilka v akční smršti přijde vhod. To uvítají zejména ti, kteří už dávno rozkousli předsudek vůči dílu J. K. Rowlingové jako dětské četbě. Ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti jsou jeho protivníci jsou prohnanější, dokonce víc jak ti v historkách Quentina Tarantina. Každou chvílí to zavání nějakou šáhlou postavičkou jak z Burtonovy Alenky v říši divů nebo padouchem, jehož krvelačnosti nesahají upírská Stmívání po kolena. Romantickému trojúhelníku je tentokrát věnován minimální prostor až na krátký tanec Harryho a Hermiony. V první části závěrečného dílu Harry Potter a Relikvie smrti je nutné mnohem více jednat, neboť o Harryho život se hraje už od samotného začátku a moc Lorda Voldemorta sílí.

Profesionální recenze filmu Harry Potter a Relikvie smrti – 1.

Film | 18. 11. 2010 Čt 21.02 | akční, fantasy, horor | 4 komentáře | 15919x

Další filmy: 1-10 11-20 21-24 Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

YoINQRejjuCudU kikisek zzz