Filmy online Download trailery ke shlédnutí

Konečně filmy online bez reklam!

Kategorie: historický

Stáhněte si film zde! Spusťte film zde!
Další filmy: 1-10 11-12 Nahoru na archiv

Anna Karenina

Stáhněte si film zde!
anna-karenina

Povinná školní četba Anna Karenina není tak nudným románem, jak by se z názvu mohlo zdát. Filmové tvůrce již inspirovala k nejednomu filmu. Ten nejnovější přichází v britsko-francouzské koprodukci s Keirou Knightley v hlavní roli Anny Kareniny. Zdánlivě vzorné manželství Anny a váženého carského úředníka, kterého ztvárnil Jude Law, je pod povrchem plné nudy společenské smetánky. Až to vypadá, že tak lze prožít vcelku jednotvárný, a však klidný život. To by však Anna Karenina nesměla potkat mladíka, který jí ihned padne do oka. Zajiskří to mezi nimi a rozhoří se hluboký a vášnivý cit. Tehdejší doba svázaných mravů však něčemu podobnému nepřeje. Legendární drama je na světě.


Stáhněte si film zde!

Film | 11. 12. 2012 Út 10.59 | historický, drama | 0 komentářů | 1209x

Železná lady

Stáhněte si film zde!
zelezna-lady

Máte rádi životopisná dramata o známých osobnostech? Pokud se navíc zajímáte o politiku, jistě vám neuniklo, že se do kin dostala filmová novinka s názvem Železná lady. Nejde o nic jiného, než o životopisný film o Margaret Thatcherová. Tato obdivuhodná žena dokázala světu, že i ženy se mohou prosadit ve vysoké politice a jako první žena se stala premiérkou Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Přezdívku Železná lady získala díky svému nekompromisnímu přístupu k politickému dění, stejně jako k osobnímu životu. Film Železná lady se snaží ukázat Margaret takovou, jaká doopravdy byla a to, jak moc ji stál její politický vliv a moc. Dokážete si v hlavní roli představit někoho jiného, než Maryl Streep? Stejného názoru byla i režisérka Phyllida Lloyd, která ji do role Železné lady obsadila. Vedle ní se v dramatu objevili Anthony Head, Richard E. Grand či Olivia Colman.

Film | 28. 3. 2012 St 10.15 | drama, historický | 0 komentářů | 1254x

Film Lidice (2011)

Stáhněte si film zde!
film-lidice

Historický film Lidice zachycuje osud stejnojmenné obce, která se stala obětí druhé světové války a české snahy o zrušení platnosti mnichovské dohody, jejíž součástí byl atentát na Reinharda Heydricha. Po jeho smrti se Němci začali mstít českému národu a jejich obětí se stali i Lidice. Chladnokrevně provedenou mstou, jež vymazala Lidice z mapy, sprovodili němečtí okupanti ze světa přes tři stovky lidických obyvatel. A to kvůli nepodloženému podezření, že právě oni přispěli k Heydrichově smrti. Vyšetřování vše vyvrátilo, ale v té době byl již osud Lidic zpečetěn. Ambiciózní tajemník zavražděného říšského protektora Karl Hermann Frank a člen SS chtěl Hitlerovi předvést, nakolik je oddaný nacistické myšlence. Lidice byly obklíčeny a její obyvatelé vražděni. Všechny domy byly zničeny, aby Lidice mohly být vymazány z mapy. Film tuto hrůznou událost, o níž se dozvěděl celý svět, připomíná.

Film | 20. 6. 2011 Po 17.23 | drama, historický, válečný | 0 komentářů | 36200x

Králova řeč

Stáhněte si film zde!
Film Králova řeč

Pro Brity je královská rodina nepostradatelná. V klíčové historické okamžiky stojí hrdě za svým národem a když je třeba, veřejně vystoupí na jeho podporu a proslovem mu dodá sílu. Co však dělat, když na trůn usedne nepříliš sebevědomý panovník s vadou řeči? Film Králova řeč vychází z života britského krále Jiřího VI., který před druhou světovou válkou v roce 1937 usedl na trůn. Rok předtím totiž v lednu zemřel jeho otec král Jiří, v prosinci jeho nástupce starší bratr budoucího krále Jiřího VI. abdikoval, aby si mohl vzít již dvakrát rozvedenou Američanku Wallis Simpsonovou, kterou britská veřejnost nepřijala. Film Králova řeč vypráví o svérázné léčbě logopedické vady za pomoci podivínského terapeuta Lionela Logua, s kterým není jednoduché vyjít. Podaří se nakonec pronést královi svou řeč?

Film | 5. 4. 2011 Út 08.44 | historický, drama | 0 komentářů | 2944x

The Social Network

Stáhněte si film zde!
The Social Network

Podívat se na to, jak vznikají přelomové okamžiky lidské historie, zajímalo tvůrce filmu The Social Network. Ano, tušíte správně. Tímto přelomovým okamžikem tvůrci myslí vznik sociálních sítí na webu, povýšení obyčejných textových stránek skrze interaktivní web 2.0 až k fenoménu jménem Facebook. S ním je spojeno jméno jeho tvůrce a příběh toho, jak se jako student chtěl spojit s ostatními studenty. Je tento mýtus ale skutečný? Je jediným vizionářem, který dohlédl do blízké budoucnosti? Jak snímek ukazuje, lidí, kteří si uzurpují právo na prvenství v myšlence sociálních sítí je mnohem více a jejich jednání je plné nejen tvoření, ale i destrukce.

Film | 13. 11. 2010 So 07.08 | drama, historický | 0 komentářů | 2726x

Robin Hood

Stáhněte si film zde!
Robin Hood

Zapomeňte na všechno, co jste kdy slyšeli o slavném zbojníkovi Robinu Hoodovi. Režisérská legenda Ridley Scott vám odvypráví vlastní verzi tohoto příběhu. Na filmovém plátně nebo v televizi se Robin Hood objevil už přibližně třicetkrát a až na výjimky se všechny verze držely ustáleného klišé, ve kterém figurovali mocí posedlý šerif z Nottinghamu, jeho všehoschopný poskok Guy of Gisburne, spanilá a bezbranná Panna Mariana a především okouzlující, bezstarostný a odvážný ostrostřelec Robin z Locksley. Ani jednu z těchto zažitých představ Brian Helgeland ve svém scénáři příliš nešetřil. (oficiální text distributora)

Recenze filmu Robin Hood

Film | 29. 5. 2010 So 22.00 | akční, dobrodružný, historický | 0 komentářů | 5809x

3 sezóny v pekle

Stáhněte si film zde!
3-sezony-v-pekle

Píše se rok 1947 a doba přeje smyslnosti, extravaganci, humoru a nekonečnému očekávání. Ivanu Heinzovi, pohlednému dandymu a vtipnému provokatérovi je právě devatenáct. Utíká z domova, aby se vydal na nekonvenční pouť oslavující svobodu a umělecké ideály. Žije přítomným okamžikem, obdivem k surrealismu a krásným ženám. Život se zdá být báječný, pokud ho vychutnáváte v cigaretovém kouři, lehkém opojení likérem a po boku fascinující, krásné a zkušené ženy. Ivan píše básně a vrhá se nadšeně do zničující romance s nezávislou a bisexuální Janou. Akční život plný inspirujících erotických her, hádek, výbuchů smíchu, dobové taneční hudby, ale i dramatických politických změn, prožívají čerství milenci naplno. Komunistický režim však začíná ukazovat svou represivní tvář. Ale Ivan a Jana jsou jako lehkonozí tanečníci na ostří žiletky. Není důležité, co bude zítra. Důležité je, co je teď a jak silně mne dokážeš milovat! Vyhýbají se povinnosti pracovat, spřádají fantastické plány do budoucnosti, živí se drobnými krádežemi a plánují útěk do Paříže. Střet s mocí však přichází tvrdě a nečekaně… (oficiální text distributora)

Více o filmu 3 sezóny v pekle

Film | 17. 12. 2009 Čt 13.00 | drama, historický, romantický | 1 komentář | 14920x

Jánošík. Pravdivá historie

Stáhněte si film zde!
Jánošík. Pravdivá historie

Nejslavnější zbojnický hrdina je zpět! I když byly dosud natočeny čtyři celovečerní filmy o Jánošíkovi, slavného lidového hrdinu příliš neznáme. Známe jen lidovou legendu o slavném zbojníkovi, který bohatým bral a chudým dával a kterého po zradě popravili zavěšením na hák za žebro. Opravdového Juru Jánošíka, mladíka z Těrchové, jehož krátký, ale dramatický život inspiroval generace Slováků k vytvoření legendy, přibližuje až tento nový film režisérek Agniezsky Holland a její dcery Kasii Adamik. (oficiální text distributora)

Více o filmu Jánošík. Pravdivá historie

Film | 4. 10. 2009 Ne 10.01 | historický | 0 komentářů | 19359x

Jménem krále

Stáhněte si film zde!
jmenem-krale

Jak už to ve středověku bývá, když jsou vztahy mezi dvěma znesvářenými rody na ostří nože, není nad lepší řešení, než zařídit mír sňatkem svých potomků. Nejinak je to i v novém českém filmu, který se odehrává ve 13. století, kdy království českému a markrabství moravskému vládne Přemysl Otakar II. Ten také vysílá na zásnuby dětí pánů z Dubé a Vartemberka svého zástupce Oldřicha z Chlumu (Karel Roden), který se od počátku musí potýkat s vyšetřováním tajemných vražd. Nejprve je to neznámý kupec, později purkrabí a nakonec i samotný Markvart z Vartemberka, kterého někdo vyhodil z okna vlastní ložnice. Kdo stojí za všemi těmito vraždami? A existuje mezi nimi nějaká souvislost? A co víc, zásnubami není křehký mír ani zdaleka zaručen! Mladí snoubenci se navzájem nechtějí – Ludmila (Klára Issová) si Beneše z Dubé (David Prachař) vzít nechce a on sám spíše než po své předurčené nevěstě pokukuje po vdově po Markvartovi Kláře (Markéta Hrubešová). Bude mír?

Film | 4. 6. 2009 Čt 02.13 | historický | 0 komentářů | 11253x

Kozí příběh - pověsti staré Prahy

Stáhněte si film zde!

Kozí příběh – pověsti staré Prahy První český celovečerní film v animaci 3D, nese název Kozí příběh – Pověsti staré Prahy. Odehrává se v české středověké metropoli, kde se rodí nynější historická díla jako Karlův most, Orloj a příběh faustova domu. Sem se svou drzou, žárlivou kozou příjíždí venkovan Kuba na kárce plnou vajec, aby přidal ruku k dílu. Zároveň je tu i chudý student Matěj, který se stěhuje do Faustova domu. Oba se pak setkají u mistra Hanuše, který zrovna instaluje staroměstský orloj. Kuba mezitím pokouší štěstí u protřelé holky Mácy, zatímco Matěj se zaplétá s ďáblem.

Film | 5. 2. 2009 Čt 17.01 | animované, komedie, historický | 2 komentáře | 23728x

Další filmy: 1-10 11-12 Nahoru na archiv

Fotky z filmů

Stáhněte si film zde! nebo Zde!

Česká protipirátská unie upozorňuje, že možné kopie filmu na P2P sítích či stahované pomocí torrent nemusejí být na Internetu umístěny se souhlasem vlastníka autorských práv.

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě
Pokračuj tady : Líbáš jako bůh, Bathory, Transformers 2: Pomsta poražených, Hanebný pancharti, Hannah Montana, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Terminator Salvation, Sněženky a machři po 25 letech, Vzhůru do oblak, Harry Potter a princ dvojí krve, Madagaskar 2: Útěk do Afriky, Noc v muzeu 2, Stmívání, Deník nymfomanky, Bobule, Další filmy, Další seriály Filmy online , Filmy online , Filmy online
Autor
AHOJ, Vítám Vás na tomto webu filmy online.
FILMY KE SHLÉDNUTÍ

TOP FILMY KE SHLÉDNUTÍ

Babovřesky Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka Bastardi 2 Sex ve městě Líbáš jako ďábel Hanebný pancharti Bastardi 3 Stmívání Probudím se včera Nic nás nerozdělí Další filmy Další seriály

Kategorie filmů

Vše akční animované český dobrodružný drama fantasy historický horor komedie krimi muzikál pohádka rodinný romantický Sci-Fi Thriller válečný western

Filmy ke shlédnutí online

babovresky okresni-prebor bastardi-3 Sex ve městě libas-jako-dabel Hanebný pancharti

Nové komentáře

aCkpeNaUKiZHzRLq kikisek zzz